Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0849.465.919
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-10-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Polderweg 10, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.951Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
- 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 63.959
▼ 32,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 580.476
▲ 6,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
95,8 %
▲ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 95.410 | ▼ 28,4 % | € 133.187 | € 101.201 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 84.010 | ▼ 32,2 % | € 123.940 | € 99.506 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 63.959 | ▼ 32,4 % | € 94.677 | € 161.838 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 580.476 | ▲ 6,5 % | € 545.082 | € 478.629 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 25.461 | ▼ 0,3 % | € 25.543 | € 35.274 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 605.937 | ▲ 6,2 % | € 570.626 | € 513.903 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 95,8 % | ▲ 0,3 ptn | 95,5 % | 93,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Prosper Van Raemdonckstraat(BEV) 50, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-10
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-24
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-02-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LEEN VAN DAMME?
Het ondernemingsnummer van LEEN VAN DAMME is 0849.465.919. Het btw-nummer is BE 0849.465.919.
Wanneer werd LEEN VAN DAMME opgericht?
LEEN VAN DAMME werd opgericht op 10 oktober 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LEEN VAN DAMME?
De maatschappelijke zetel van LEEN VAN DAMME is Polderweg 10, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.
Wat doet LEEN VAN DAMME?
De hoofdactiviteit van LEEN VAN DAMME is: Activiteiten op het gebied van kinesitherapie (NACE 86.951).
Hoeveel werknemers heeft LEEN VAN DAMME?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LEEN VAN DAMME geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van LEEN VAN DAMME?
LEEN VAN DAMME vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 95.410 in 2025. De winst van het boekjaar was € 63.959.
Is LEEN VAN DAMME bereikbaar via Peppol?
Ja. LEEN VAN DAMME staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0849465919 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LEEN VAN DAMME?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 580.476, een solvabiliteit van 95,8 % en een winst van € 63.959. De winst daalde met 32,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LEEN VAN DAMME failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LEEN VAN DAMME ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LEEN VAN DAMME de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van LEEN VAN DAMME, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 10 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt LEEN VAN DAMME?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LEEN VAN DAMME 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LEEN VAN DAMME?
Het boekjaar van LEEN VAN DAMME eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0849465919
Europese Commissie0849465919
Notarissen (Fednot)