Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0849.026.251
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-09-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Edward Anseeleplein 1, 9000 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 56.302Discotheken, dancings en dergelijke
- 56.301Cafés en bars
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 5.164
▲ 42,7 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ -2.643
▲ 66,1 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
-13,6 %
▲ 56,0 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | 2022 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 9.140 | ▲ 32,9 % | € 6.878 | € 4.932 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.746 | ▲ 30,2 % | € 4.414 | € 2.113 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 5.164 | ▲ 42,7 % | € 3.619 | € 1.481 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -2.643 | ▲ 66,1 % | € -7.807 | € -11.426 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 22.138 | ▲ 16,4 % | € 19.026 | € 16.733 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 19.495 | ▲ 73,8 % | € 11.219 | € 5.307 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -13,6 % | ▲ 56,0 ptn | -69,6 % | -215,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Edward Anseeleplein 1, 9000 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2026-02-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-03
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-06-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CLUB 1847 GENT?
Het ondernemingsnummer van CLUB 1847 GENT is 0849.026.251. Het btw-nummer is BE 0849.026.251.
Wanneer werd CLUB 1847 GENT opgericht?
CLUB 1847 GENT werd opgericht op 21 september 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CLUB 1847 GENT?
De maatschappelijke zetel van CLUB 1847 GENT is Edward Anseeleplein 1, 9000 Gent.
Wat doet CLUB 1847 GENT?
De hoofdactiviteit van CLUB 1847 GENT is: Discotheken, dancings en dergelijke (NACE 56.302).
Hoeveel werknemers heeft CLUB 1847 GENT?
Volgens de jaarrekening over 2024 had CLUB 1847 GENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CLUB 1847 GENT?
CLUB 1847 GENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 9.140 in 2024. De winst van het boekjaar was € 5.164.
Is CLUB 1847 GENT bereikbaar via Peppol?
Ja. CLUB 1847 GENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0849026251 en 9925:BE0849026251 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CLUB 1847 GENT?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -2.643, een solvabiliteit van -13,6 % en een winst van € 5.164. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 42,7 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CLUB 1847 GENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CLUB 1847 GENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CLUB 1847 GENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CLUB 1847 GENT, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 3 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt CLUB 1847 GENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CLUB 1847 GENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CLUB 1847 GENT?
Het boekjaar van CLUB 1847 GENT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0849026251
Europese Commissie0849026251
Notarissen (Fednot)