Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0848.497.404
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-09-06
- Personeel
- 43,3 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée Paul Houtart(H-A) 75, 7110 La Louvière
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.319Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 213.790
▼ 73,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.366.532
▲ 5,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,5 %
▲ 6,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 35.831.684 | ▼ 6,9 % | € 38.490.746 | € 33.628.630 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 492.634 | ▼ 62,8 % | € 1.322.689 | € 1.252.766 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 213.790 | ▼ 73,6 % | € 808.698 | € 768.521 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.366.532 | ▲ 5,1 % | € 4.152.742 | € 3.544.044 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 8.300.395 | ▼ 23,1 % | € 10.797.536 | € 7.533.457 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 12.666.927 | ▼ 15,3 % | € 14.950.278 | € 11.077.501 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,5 % | ▲ 6,7 ptn | 27,8 % | 32,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 43,3 | ▲ 4,5 | 38,8 | 25,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (5)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée Paul Houtart(H-A) 75, 7110 La Louvière
Vestiging
Chaussée de Namur 93, 1400 Nivelles
Vestiging
Rue de Clerfayt(WAU) 3, 7131 Binche
Vestiging
Bruyère des onze Villes(J) 4G, 7050 Jurbise
Vestiging
Avenue Léopold III(PER) 393, 7134 Binche
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-10
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van LA LOUVIERE MOTORS?
Het ondernemingsnummer van LA LOUVIERE MOTORS is 0848.497.404. Het btw-nummer is BE 0848.497.404.
Wanneer werd LA LOUVIERE MOTORS opgericht?
LA LOUVIERE MOTORS werd opgericht op 6 september 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van LA LOUVIERE MOTORS?
De maatschappelijke zetel van LA LOUVIERE MOTORS is Chaussée Paul Houtart(H-A) 75, 7110 La Louvière.
Wat doet LA LOUVIERE MOTORS?
De hoofdactiviteit van LA LOUVIERE MOTORS is: Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (NACE 46.180); Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft LA LOUVIERE MOTORS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had LA LOUVIERE MOTORS gemiddeld 43,3 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van LA LOUVIERE MOTORS?
In 2025 had LA LOUVIERE MOTORS een omzet van € 35.831.684. De winst van het boekjaar was € 213.790.
Is LA LOUVIERE MOTORS bereikbaar via Peppol?
Ja. LA LOUVIERE MOTORS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0848497404 en 9925:BE0848497404 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is LA LOUVIERE MOTORS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.366.532, een solvabiliteit van 34,5 % en een winst van € 213.790. De winst daalde met 73,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is LA LOUVIERE MOTORS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LA LOUVIERE MOTORS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft LA LOUVIERE MOTORS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van LA LOUVIERE MOTORS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt LA LOUVIERE MOTORS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LA LOUVIERE MOTORS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van LA LOUVIERE MOTORS?
Het boekjaar van LA LOUVIERE MOTORS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0848497404
Europese Commissie0848497404
Notarissen (Fednot)