Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0847.967.070
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-08-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue René Desclée (WAR) 15, 7548 Tournai
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.389Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg
- 10.850Vervaardiging van bereide maaltijden en schotels
- 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -31.049
▼ 2543,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 207.926
▼ 27,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,8 %
▼ 9,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 73.164 | ▼ 39,7 % | € 121.252 | € 156.676 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -18.460 | ▼ 241,0 % | € 13.096 | € 57.235 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -31.049 | ▼ 2543,4 % | € -1.175 | € 35.497 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 207.926 | ▼ 27,3 % | € 285.975 | € 312.150 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 390.317 | ▲ 7,6 % | € 362.622 | € 241.881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 598.243 | ▼ 7,8 % | € 648.597 | € 554.031 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,8 % | ▼ 9,3 ptn | 44,1 % | 56,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boulevard Bara(TOU) 5, 7500 Tournai
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-28
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-31
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
Het ondernemingsnummer van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI is 0847.967.070. Het btw-nummer is BE 0847.967.070.
Wanneer werd JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI opgericht?
JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI werd opgericht op 10 augustus 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
De maatschappelijke zetel van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI is Rue René Desclée (WAR) 15, 7548 Tournai.
Wat doet JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
De hoofdactiviteit van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI is: Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg (NACE 46.389).
Hoeveel werknemers heeft JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
Volgens de jaarrekening over 2025 had JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 73.164 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 31.049.
Is JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI bereikbaar via Peppol?
Ja. JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0847967070 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 207.926, een solvabiliteit van 34,8 % en een verlies van € 31.049. De winst daalde met 2543,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 28 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI?
Het boekjaar van JADE DE L'EST SUSHI TOURNAI eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0847967070
Europese Commissie0847967070
Notarissen (Fednot)