Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0846.815.047
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-06-25
- Personeel
- 2,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Canadiens 24, 7180 Seneffe
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 153.442
▼ 2,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 659.956
▲ 30,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,2 %
▲ 5,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 431.909 | ▼ 1,0 % | € 436.083 | € 464.013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 194.807 | ▼ 11,5 % | € 220.220 | € 250.720 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 153.442 | ▼ 2,8 % | € 157.783 | € 191.359 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 659.956 | ▲ 30,3 % | € 506.514 | € 348.731 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 418.296 | ▲ 4,6 % | € 399.774 | € 378.606 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.078.252 | ▲ 19,0 % | € 906.288 | € 727.337 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,2 % | ▲ 5,3 ptn | 55,9 % | 47,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 2,9 | ▼ 0,2 | 3,1 | 2,9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Grand'Rue 48, 7170 Manage
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
Het ondernemingsnummer van PHARMACIE DE LA GRAND RUE is 0846.815.047. Het btw-nummer is BE 0846.815.047.
Wanneer werd PHARMACIE DE LA GRAND RUE opgericht?
PHARMACIE DE LA GRAND RUE werd opgericht op 25 juni 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
De maatschappelijke zetel van PHARMACIE DE LA GRAND RUE is Rue des Canadiens 24, 7180 Seneffe.
Wat doet PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
De hoofdactiviteit van PHARMACIE DE LA GRAND RUE is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PHARMACIE DE LA GRAND RUE gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
PHARMACIE DE LA GRAND RUE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 431.909 in 2025. De winst van het boekjaar was € 153.442.
Is PHARMACIE DE LA GRAND RUE bereikbaar via Peppol?
Ja. PHARMACIE DE LA GRAND RUE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0846815047 en 9925:BE0846815047 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 659.956, een solvabiliteit van 61,2 % en een winst van € 153.442. De winst daalde met 2,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PHARMACIE DE LA GRAND RUE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PHARMACIE DE LA GRAND RUE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PHARMACIE DE LA GRAND RUE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van PHARMACIE DE LA GRAND RUE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PHARMACIE DE LA GRAND RUE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PHARMACIE DE LA GRAND RUE?
Het boekjaar van PHARMACIE DE LA GRAND RUE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0846815047
Europese Commissie0846815047
Notarissen (Fednot)