Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0846.618.473
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-06-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Overstraat 7, 3020 Herent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.802
▲ 88,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 38.770
▼ 24,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
60,7 %
▼ 36,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 12.228 | ▲ 61,5 % | € 7.571 | € -4.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 8.741 | ▲ 107,1 % | € 4.221 | € -12.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.802 | ▲ 88,1 % | € 4.148 | € -12.222 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 38.770 | ▼ 24,7 % | € 51.468 | € 47.321 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 25.085 | ▲ 1589,2 % | € 1.485 | € 11.654 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 63.855 | ▲ 20,6 % | € 52.953 | € 58.975 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 60,7 % | ▼ 36,5 ptn | 97,2 % | 80,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Overstraat 7, 3020 Herent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-14
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
Het ondernemingsnummer van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D is 0846.618.473. Het btw-nummer is BE 0846.618.473.
Wanneer werd BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D opgericht?
BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D werd opgericht op 15 juni 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
De maatschappelijke zetel van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D is Overstraat 7, 3020 Herent.
Wat doet BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
De hoofdactiviteit van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 12.228 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.802.
Is BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D bereikbaar via Peppol?
Ja. BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0846618473 en 9925:BE0846618473 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 38.770, een solvabiliteit van 60,7 % en een winst van € 7.802. De winst steeg met 88,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 14 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D?
Het boekjaar van BOUWBEDRIJF VAN BENEDEN F&D eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0846618473
Europese Commissie0846618473
Notarissen (Fednot)