Belgische ondernemingen

Onderneming 0845.560.084

Agiva International BV

Actief sinds 2012 Normale toestand Besloten Vennootschap Eeklo

Besloten Vennootschap in Eeklo, sinds 2012. Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen. Brutomarge € 1,7 M, winst € 387k (2026). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0845.560.084.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 387.301

▼ 52,2 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 2.016.761

▲ 11,5 % t.o.v. 2025

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026

Ondernemingsnummer
0845.560.084
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2012-04-24
Personeel
15,2 VTE
Maatschappelijke zetel
Kunstberg 5, 9900 Eeklo
Andere namen
Agiva Int · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 81.100Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.630Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouwHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 09.100Ondersteunende activiteiten in verband met de aardolie- en aardgaswinningNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.210Vervaardiging van radiatoren, stoomketels en ketels voor centrale verwarmingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.221Verhuur en lease van machines, apparatuur en handgereedschap voor doe-het-zelversNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2026

€ 387.301

▼ 52,2 % t.o.v. 2025

Eigen vermogen 2026

€ 2.016.761

▲ 11,5 % t.o.v. 2025

Solvabiliteit 2026

25,3 %

▲ 6,1 ptn t.o.v. 2025

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2026Δ202520242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.663.967▼ 16,0 %€ 1.979.885€ 1.707.511€ 738.055
Bedrijfswinst (-verlies)€ 457.696▼ 57,9 %€ 1.087.461€ 779.066€ 100.568
Winst (verlies) van het boekjaar€ 387.301▼ 52,2 %€ 810.487€ 597.422€ 52.779
Balans
Eigen vermogen€ 2.016.761▲ 11,5 %€ 1.809.460€ 1.178.973€ 761.551
Schulden€ 5.946.399▼ 21,9 %€ 7.610.353€ 6.434.628€ 4.463.844
Balanstotaal€ 7.963.160▼ 15,5 %€ 9.419.813€ 7.613.601€ 5.225.395
Solvabiliteit berekend25,3 %▲ 6,1 ptn19,2 %15,5 %14,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten15,2▲ 3,511,79,29,2
Schemam81-fm81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2026

  • AGIVA FRANCE · 05991210147
    100,00% rechtstreeks
  • Agiva Nederland · 86285665601
    100,00% rechtstreeks, 100,00% via dochters

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kunstberg 5, 9900 Eeklo

2.210.037.013 · sinds 2012-05-24

  • 09.100.02 Opbouwen van boortorens ter plaatse, repareren en ontmantelen van boortorens
  • 25.110.01 Vervaardiging van metalen constructiewerken of gebinten voor de bouw
  • 25.210.13 Ontwerpen, het maken en het monteren van leidingstelsels inclusief de verdere bewerking van buizen tot leidingen en leidingstelsels onder druk
  • 77.221 Verhuur en lease van machines, apparatuur en handgereedschap voor doe-het-zelvers
  • 81.100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 46.630 Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Agiva International?

Het ondernemingsnummer van Agiva International is 0845.560.084. Het btw-nummer is BE 0845.560.084.

Wanneer werd Agiva International opgericht?

Agiva International werd opgericht op 24 april 2012, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Agiva International?

De maatschappelijke zetel van Agiva International is Kunstberg 5, 9900 Eeklo.

Wat doet Agiva International?

De hoofdactiviteit van Agiva International is: Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen (NACE 81.100); Groothandel in machines voor de mijnbouw, de bouwnijverheid en de weg- en waterbouw (NACE 46.630).

Hoeveel werknemers heeft Agiva International?

Volgens de jaarrekening over 2026 had Agiva International gemiddeld 15,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Agiva International?

Agiva International vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.663.967 in 2026. De winst van het boekjaar was € 387.301.

Is Agiva International bereikbaar via Peppol?

Ja. Agiva International staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0845560084 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Agiva International?

Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 2.016.761, een solvabiliteit van 25,3 % en een winst van € 387.301. De winst daalde met 52,2 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Agiva International failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Agiva International ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Agiva International de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Agiva International, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Agiva International?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Agiva International 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Agiva International?

Het boekjaar van Agiva International eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid