Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0844.355.702
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-03-13
- Personeel
- 112,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Trapstraat 16, 9620 Zottegem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
- 47.511Detailhandel in kledingstoffen
- 47.512Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 744.598
▲ 48,8 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 2.373.029
▼ 35,0 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
54,2 %
▼ 16,2 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 14.858.654 | ▲ 10,5 % | € 13.452.808 | € 12.416.553 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 916.115 | ▲ 89,5 % | € 483.497 | € 408.995 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 744.598 | ▲ 48,8 % | € 500.515 | € 394.883 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.373.029 | ▼ 35,0 % | € 3.649.192 | € 3.148.677 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.792.541 | ▲ 34,2 % | € 1.335.501 | € 1.139.938 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 4.375.791 | ▼ 15,6 % | € 5.183.738 | € 4.463.714 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 54,2 % | ▼ 16,2 ptn | 70,4 % | 70,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 112,1 | ▲ 7,0 | 105,1 | 96,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m02-f | m02-f | m02-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (28)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Heldenlaan 32, 9620 Zottegem
Vestiging
Koolmijnlaan 92, 3550 Heusden-Zolder
Vestiging
Stationsstraat 25, 9900 Eeklo
Vestiging
Zeelaan 93, 8660 De Panne
Vestiging
Trapstraat 16, 9620 Zottegem
Vestiging
Stationsstraat 5, 3620 Lanaken
Vestiging
Oude Vest (DEN) 54, 9200 Dendermonde
Vestiging
Paalstraat 81, 2900 Schoten
Vestiging
Kleine Dam 1D000, 9160 Lokeren
Vestiging
Oudenaardsestraat 43, 9500 Geraardsbergen
Vestiging
Hofkwartier(HRT) 21, 2200 Herentals
Vestiging
Avenue Roi Albert 133, 5300 Andenne
Toon alle 28 vestigingseenheden
Vestiging
Rue des Archers 1, 7060 Soignies
Vestiging
Rue de Mons(H) 280, 7301 Boussu
Vestiging
Pater Damiaanstraat 4, 7700 Mouscron
Vestiging
Chemin de Crahiat 22, 5590 Ciney
Vestiging
Merksplassesteenweg 104, 2310 Rijkevorsel
Vestiging
Route des Gohineaux 19, 6880 Bertrix
Vestiging
Rue La Couvinoise 16, 5660 Couvin
Vestiging
Willy Vandersteenplein (Heide) 4, 2920 Kalmthout
Vestiging
P.J.Brepolsplein 31, 2300 Turnhout
Vestiging
Torhoutsesteenweg 568, 8400 Oostende
Vestiging
Luikersteenweg 151, 3700 Tongeren-Borgloon
Vestiging
Westerring 45, 9700 Oudenaarde
Vestiging
Bergstraat 110, 2220 Heist-op-den-Berg
Vestiging
Rodendijk 36, 2980 Zoersel
Vestiging
Kaardeloodstraat 97, 9400 Ninove
Vestiging
De Koel 20A, 3900 Pelt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-02-01 → 2026-01-31neergelegd 2026-07-15
- 2024-02-01 → 2025-01-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-02-01 → 2024-01-31neergelegd 2024-07-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TAKKO FASHION BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van TAKKO FASHION BELGIUM is 0844.355.702. Het btw-nummer is BE 0844.355.702.
Wanneer werd TAKKO FASHION BELGIUM opgericht?
TAKKO FASHION BELGIUM werd opgericht op 13 maart 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TAKKO FASHION BELGIUM?
De maatschappelijke zetel van TAKKO FASHION BELGIUM is Trapstraat 16, 9620 Zottegem.
Wat doet TAKKO FASHION BELGIUM?
De hoofdactiviteit van TAKKO FASHION BELGIUM is: Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47.716).
Hoeveel werknemers heeft TAKKO FASHION BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2026 had TAKKO FASHION BELGIUM gemiddeld 112,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van TAKKO FASHION BELGIUM?
In 2026 had TAKKO FASHION BELGIUM een omzet van € 14.858.654. De winst van het boekjaar was € 744.598.
Is TAKKO FASHION BELGIUM bereikbaar via Peppol?
Ja. TAKKO FASHION BELGIUM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0844355702 en 9925:BE0844355702 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is TAKKO FASHION BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 2.373.029, een solvabiliteit van 54,2 % en een winst van € 744.598. De winst steeg met 48,8 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TAKKO FASHION BELGIUM failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TAKKO FASHION BELGIUM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TAKKO FASHION BELGIUM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TAKKO FASHION BELGIUM, over het boekjaar tot 31 januari 2026, werd op 15 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TAKKO FASHION BELGIUM?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TAKKO FASHION BELGIUM 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TAKKO FASHION BELGIUM?
Het boekjaar van TAKKO FASHION BELGIUM eindigt op 31 januari. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 februari 2025 tot 31 januari 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0844355702
Europese Commissie0844355702
Notarissen (Fednot)