Belgische ondernemingen

Onderneming 0844.209.311

SYNERGY SPORTS BV

Actief sinds 2012 Normale toestand Besloten Vennootschap Mont-Saint-Guibert

Besloten Vennootschap in Mont-Saint-Guibert, sinds 2012. Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms. Brutomarge € 5,2 M, winst € 1,3 M (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0844.209.311.

Huidige bestuurders

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.300.139

▲ 56,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.969.313

▲ 35,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0844.209.311
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2012-03-02
Personeel
26,9 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Emile Francqui 1 bus B/2, 1435 Mont-Saint-Guibert

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.300.139

▲ 56,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 4.969.313

▲ 35,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

59,6 %

▼ 2,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 5.174.970▲ 5,1 %€ 4.922.616€ -1.271.585
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.385.417▲ 63,4 %€ 847.656€ -6.419.791
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.300.139▲ 56,6 %€ 829.968€ -5.348.834
Balans
Eigen vermogen€ 4.969.313▲ 35,4 %€ 3.669.174€ -26.100.011
Schulden€ 3.364.726▲ 54,8 %€ 2.173.687€ 34.931.324
Balanstotaal€ 8.334.038▲ 41,0 %€ 5.910.171€ 8.831.313
Solvabiliteit berekend59,6 %▼ 2,5 ptn62,1 %-295,5 %
Personeel
Voltijdse equivalenten26,9▲ 1,025,925,3
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Emile Francqui 1 bus B/2, 1435 Mont-Saint-Guibert

2.229.379.011 · sinds 2012-04-01

  • 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms
  • 59.113.01 Productie en realisatie van publicitaire films en promotiefilms, films over technische onderwerpen of over bedrijven, films met educatieve inhoud of voor vormingsdoeleinden, videoclips
  • 59.120 Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productie
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 59.113 Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SYNERGY SPORTS?

Het ondernemingsnummer van SYNERGY SPORTS is 0844.209.311. Het btw-nummer is BE 0844.209.311.

Wanneer werd SYNERGY SPORTS opgericht?

SYNERGY SPORTS werd opgericht op 2 maart 2012, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SYNERGY SPORTS?

De maatschappelijke zetel van SYNERGY SPORTS is Rue Emile Francqui 1 bus B/2, 1435 Mont-Saint-Guibert.

Wat doet SYNERGY SPORTS?

De hoofdactiviteit van SYNERGY SPORTS is: Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilms (NACE 59.113).

Hoeveel werknemers heeft SYNERGY SPORTS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had SYNERGY SPORTS gemiddeld 26,9 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van SYNERGY SPORTS?

SYNERGY SPORTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 5.174.970 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.300.139.

Is SYNERGY SPORTS bereikbaar via Peppol?

Ja. SYNERGY SPORTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0844209311 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is SYNERGY SPORTS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.969.313, een solvabiliteit van 59,6 % en een winst van € 1.300.139. De winst steeg met 56,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is SYNERGY SPORTS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SYNERGY SPORTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft SYNERGY SPORTS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van SYNERGY SPORTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt SYNERGY SPORTS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SYNERGY SPORTS 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van SYNERGY SPORTS?

Het boekjaar van SYNERGY SPORTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid