Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0842.512.801
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-12-30
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpsesteenweg 16, 2350 Vosselaar
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.300Vermogensbeheer
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 73.200Markt- en opinieonderzoek
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -358.339
▼ 4366,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.770.262
▲ 11,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
67,6 %
▲ 25,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 144.047 | ▼ 55,8 % | € 325.914 | € 219.346 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -339.521 | ▼ 858,2 % | € -35.432 | € -28.342 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -358.339 | ▼ 4366,4 % | € 8.399 | € -11.394 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.770.262 | ▲ 11,2 % | € 6.087.783 | € 6.079.383 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.249.018 | ▼ 61,4 % | € 8.425.780 | € 8.880.189 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 10.019.280 | ▼ 31,0 % | € 14.513.563 | € 14.959.573 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 67,6 % | ▲ 25,6 ptn | 41,9 % | 40,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Antwerpsesteenweg 16, 2350 Vosselaar
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Piet Roelen Productions?
Het ondernemingsnummer van Piet Roelen Productions is 0842.512.801. Het btw-nummer is BE 0842.512.801.
Wanneer werd Piet Roelen Productions opgericht?
Piet Roelen Productions werd opgericht op 30 december 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Piet Roelen Productions?
De maatschappelijke zetel van Piet Roelen Productions is Antwerpsesteenweg 16, 2350 Vosselaar.
Wat doet Piet Roelen Productions?
De hoofdactiviteit van Piet Roelen Productions is: Vermogensbeheer (NACE 66.300); Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Piet Roelen Productions?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Piet Roelen Productions geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Piet Roelen Productions?
Piet Roelen Productions vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 144.047 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 358.339.
Is Piet Roelen Productions bereikbaar via Peppol?
Ja. Piet Roelen Productions staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0842512801 en 9925:BE0842512801 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Piet Roelen Productions?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.770.262, een solvabiliteit van 67,6 % en een verlies van € 358.339. De winst daalde met 4366,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Piet Roelen Productions failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Piet Roelen Productions ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Piet Roelen Productions de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Piet Roelen Productions, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Piet Roelen Productions?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Piet Roelen Productions 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Piet Roelen Productions?
Het boekjaar van Piet Roelen Productions eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0842512801
Europese Commissie0842512801
Notarissen (Fednot)