Belgische ondernemingen

Onderneming 0842.388.283

DENDERMONDE RUGBY CLUB vzw

Actief sinds 2012 Normale toestand Vereniging zonder winstoogmerk Dendermonde

Vereniging zonder winstoogmerk in Dendermonde, sinds 2012. Cafés en bars. Brutomarge € 161k, winst € 41k (2025). 12 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0842.388.283.

Huidige bestuurders

12 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 40.857

▲ 202,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.095.318

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0842.388.283
Rechtsvorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2012-01-04
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Van Langenhovestraat (STG) 203B, 9200 Dendermonde

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 56.301Cafés en barsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

12 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 40.857

▲ 202,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.095.318

▲ 3,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

58,7 %

▼ 3,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 160.627▲ 40,9 %€ 113.985€ 89.896
Bedrijfswinst (-verlies)€ 53.478▲ 313,5 %€ -25.048€ -5.103
Winst (verlies) van het boekjaar€ 40.857▲ 202,7 %€ -39.797€ -23.950
Balans
Eigen vermogen€ 1.095.318▲ 3,9 %€ 1.054.461€ 1.094.258
Schulden€ 771.037▲ 21,2 %€ 636.394€ 787.223
Balanstotaal€ 1.866.356▲ 10,4 %€ 1.690.855€ 1.881.481
Solvabiliteit berekend58,7 %▼ 3,7 ptn62,4 %58,2 %
Schemam04-fm04-fm04-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Van Langenhovestraat (STG) 203 bus B, 9200 Dendermonde

2.309.566.337 · sinds 2016-12-14

  • 56.301 Cafés en bars
  • 85.510 Sport- en recreatieonderwijs
  • 93.123 Activiteiten van overige balsportclubs
  • 93.129 Activiteiten van overige sportclubs
  • 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden
  • 93.199.02 Ondersteunende diensten ivm de sportbeoefening

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van DENDERMONDE RUGBY CLUB?

Het ondernemingsnummer van DENDERMONDE RUGBY CLUB is 0842.388.283. Het btw-nummer is BE 0842.388.283.

Wanneer werd DENDERMONDE RUGBY CLUB opgericht?

DENDERMONDE RUGBY CLUB werd opgericht op 4 januari 2012, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van DENDERMONDE RUGBY CLUB?

De maatschappelijke zetel van DENDERMONDE RUGBY CLUB is Van Langenhovestraat (STG) 203B, 9200 Dendermonde.

Wat doet DENDERMONDE RUGBY CLUB?

De hoofdactiviteit van DENDERMONDE RUGBY CLUB is: Cafés en bars (NACE 56.301).

Hoeveel werknemers heeft DENDERMONDE RUGBY CLUB?

Volgens de jaarrekening over 2025 had DENDERMONDE RUGBY CLUB geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van DENDERMONDE RUGBY CLUB?

DENDERMONDE RUGBY CLUB vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 160.627 in 2025. De winst van het boekjaar was € 40.857.

Is DENDERMONDE RUGBY CLUB bereikbaar via Peppol?

Ja. DENDERMONDE RUGBY CLUB staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0842388283 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is DENDERMONDE RUGBY CLUB?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.095.318, een solvabiliteit van 58,7 % en een winst van € 40.857. De winst steeg met 202,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is DENDERMONDE RUGBY CLUB failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DENDERMONDE RUGBY CLUB ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft DENDERMONDE RUGBY CLUB de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van DENDERMONDE RUGBY CLUB, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 26 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt DENDERMONDE RUGBY CLUB?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DENDERMONDE RUGBY CLUB 12 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van DENDERMONDE RUGBY CLUB?

Het boekjaar van DENDERMONDE RUGBY CLUB eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid