Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0841.504.989
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-12-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kouterslag 8, 9090 Merelbeke-Melle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.110Exploitatie van sportaccommodaties
- 93.127Activiteiten van paardensportclubs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -38.729
▲ 18,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 100.050
▲ 201,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
15,9 %
▲ 39,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 46.299 | ▲ 89,4 % | € 24.442 | € 30.239 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -24.261 | ▲ 33,3 % | € -36.382 | € -33.125 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -38.729 | ▲ 18,5 % | € -47.536 | € -42.631 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 100.050 | ▲ 201,1 % | € -99.004 | € -51.467 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 529.291 | ▲ 3,1 % | € 513.130 | € 485.567 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 629.341 | ▲ 52,0 % | € 414.126 | € 434.100 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 15,9 % | ▲ 39,8 ptn | -23,9 % | -11,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kouterslag 8, 9090 Merelbeke-Melle
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-05-20
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-29
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GANTOISE HORSE ACADEMY?
Het ondernemingsnummer van GANTOISE HORSE ACADEMY is 0841.504.989. Het btw-nummer is BE 0841.504.989.
Wanneer werd GANTOISE HORSE ACADEMY opgericht?
GANTOISE HORSE ACADEMY werd opgericht op 1 december 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GANTOISE HORSE ACADEMY?
De maatschappelijke zetel van GANTOISE HORSE ACADEMY is Kouterslag 8, 9090 Merelbeke-Melle.
Wat doet GANTOISE HORSE ACADEMY?
De hoofdactiviteit van GANTOISE HORSE ACADEMY is: Exploitatie van sportaccommodaties (NACE 93.110); Activiteiten van paardensportclubs (NACE 93.127).
Hoeveel werknemers heeft GANTOISE HORSE ACADEMY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had GANTOISE HORSE ACADEMY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GANTOISE HORSE ACADEMY?
GANTOISE HORSE ACADEMY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 46.299 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 38.729.
Is GANTOISE HORSE ACADEMY bereikbaar via Peppol?
Ja. GANTOISE HORSE ACADEMY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0841504989 en 9925:BE0841504989 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is GANTOISE HORSE ACADEMY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 100.050, een solvabiliteit van 15,9 % en een verlies van € 38.729. De winst steeg met 18,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GANTOISE HORSE ACADEMY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GANTOISE HORSE ACADEMY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GANTOISE HORSE ACADEMY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van GANTOISE HORSE ACADEMY, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 20 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 april 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt GANTOISE HORSE ACADEMY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GANTOISE HORSE ACADEMY 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GANTOISE HORSE ACADEMY?
Het boekjaar van GANTOISE HORSE ACADEMY eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0841504989
Europese Commissie0841504989
Notarissen (Fednot)