Belgische ondernemingen

Onderneming 0841.038.795

Tuinwerken Steven Massa BV

Actief sinds 2011 Normale toestand Besloten Vennootschap Tienen

Besloten Vennootschap in Tienen, sinds 2011. Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen. Brutomarge € 827k, winst € 216k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0841.038.795.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 216.202

▲ 146,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.237.070

▼ 0,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0841.038.795
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2011-11-03
Personeel
3,6 VTE
Maatschappelijke zetel
Kerkomstraat(KMT) 131, 3300 Tienen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 01.610Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 81.300LandschapsverzorgingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 216.202

▲ 146,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.237.070

▼ 0,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

44,2 %

▼ 1,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 826.502▲ 85,2 %€ 446.342€ 637.738
Bedrijfswinst (-verlies)€ 344.394▲ 170,1 %€ 127.518€ 382.740
Winst (verlies) van het boekjaar€ 216.202▲ 146,0 %€ 87.889€ 278.664
Balans
Eigen vermogen€ 1.237.070▼ 0,3 %€ 1.240.768€ 1.152.878
Schulden€ 1.559.900▲ 6,7 %€ 1.461.775€ 359.299
Balanstotaal€ 2.796.970▲ 3,5 %€ 2.702.543€ 1.512.177
Solvabiliteit berekend44,2 %▼ 1,7 ptn45,9 %76,2 %
Personeel
Voltijdse equivalenten3,6▲ 1,42,21,8
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kerkomstraat(KMT) 131, 3300 Tienen

2.204.364.689 · sinds 2011-11-03

  • 01.110.01 Graanteelt (muv rijst) : harde tarwe, zachte tarwe, rogge, gerst, haver, maïs, enz
  • 01.110.02 Teelt van oliehoudende zaden en van peulvruchten : aardnoten, sojabonen, koolzaad, enz
  • 01.410.01 Fokken van melkvee
  • 01.420 Fokken en houden van andere runderen en buffels
  • 01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
  • 01.450 Fokken en houden van schapen en geiten
  • 01.479 Pluimveehouderijen, muv kippenkwekerijen
  • 01.500.01 Teelt van gewassen in combinatie met het fokken van vee, voor zover de omzet voor elk van de afzonderlijke activiteiten minder dan 2/3 van de totale omzet bedraagt
  • 01.610.01 Voorbereiden van landbouwvelden
  • 01.610.02 Opzetten van een teelt
  • 01.610.03 Besproeien van gewassen ook vanuit de lucht
  • 01.610.04 Snoeien van fruitbomen en wijnstokken
  • 01.620.03 Inspecteren van kuddes, drijven van vee, het laten weiden van andermans vee, het kapoenen van gevogelte, het reinigen van hokken
  • 01.630.01 Voorbereidende behandeling van de gewassen in functie van primaire markten : wassen, afsnijden, sorteren, desinfecteren
  • 02.100.01 Houtteelt : aanplanten, herbeplanten, verplanten, uitdunnen en in stand houden van bossen en andere houtopstanden
  • 02.100.02 Teelt van hakhout
  • 02.100.03 Exploitatie van bosboomkwekerij
  • 02.200.01 Exploitatie van bossen : houthakken en de productie van onbewerkt hout als mijnhout, gekloofde staken, palen en brandhout
  • 02.400.01 Inventarisering van bossen, evaluatie van houtopstanden, brandbeveiliging
  • 02.400.02 Vervoer van stamstukken in het bos
  • 42.990.01 Bouw van speel- en sportterreinen, zwembaden, enz
  • 71.113.02 Ontwerpen van tuinen en parken, enz
  • 81.300.01 Snoeien van bomen en heggen
  • 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden
  • 81.300 Landschapsverzorging
  • 01.610.06 Verhuur van landbouwmachines en -werktuigen met bedieningspersoneel
  • 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails)
  • 43.240.01 Installatie van stores en zonneschermen
  • 43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg
  • 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Tuinwerken Steven Massa?

Het ondernemingsnummer van Tuinwerken Steven Massa is 0841.038.795. Het btw-nummer is BE 0841.038.795.

Wanneer werd Tuinwerken Steven Massa opgericht?

Tuinwerken Steven Massa werd opgericht op 3 november 2011, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Tuinwerken Steven Massa?

De maatschappelijke zetel van Tuinwerken Steven Massa is Kerkomstraat(KMT) 131, 3300 Tienen.

Wat doet Tuinwerken Steven Massa?

De hoofdactiviteit van Tuinwerken Steven Massa is: Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen (NACE 01.610); Landschapsverzorging (NACE 81.300).

Hoeveel werknemers heeft Tuinwerken Steven Massa?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Tuinwerken Steven Massa gemiddeld 3,6 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Tuinwerken Steven Massa?

Tuinwerken Steven Massa vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 826.502 in 2025. De winst van het boekjaar was € 216.202.

Is Tuinwerken Steven Massa bereikbaar via Peppol?

Ja. Tuinwerken Steven Massa staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0841038795 en 9925:BE0841038795 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Tuinwerken Steven Massa?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.237.070, een solvabiliteit van 44,2 % en een winst van € 216.202. De winst steeg met 146,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Tuinwerken Steven Massa failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Tuinwerken Steven Massa ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Tuinwerken Steven Massa de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Tuinwerken Steven Massa, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Tuinwerken Steven Massa?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Tuinwerken Steven Massa 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Tuinwerken Steven Massa?

Het boekjaar van Tuinwerken Steven Massa eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid