Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0840.775.709
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-11-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Mont-Hérie(BL) 28a, 7903 Leuze-en-Hainaut
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -8.615
▲ 29,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 262.562
▼ 3,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
100,0 %
▲ 3,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 4.308 | ▲ 240,8 % | € 1.264 | € 1.364 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -8.567 | ▲ 29,1 % | € -12.084 | € -11.565 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -8.615 | ▲ 29,0 % | € -12.131 | € -11.607 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 262.562 | ▼ 3,2 % | € 271.177 | € 283.308 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | – | — | € 8.771 | € 8.968 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 262.562 | ▼ 6,2 % | € 279.948 | € 292.276 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 100,0 % | ▲ 3,1 ptn | 96,9 % | 96,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Grand Courtil(BL) 1, 7903 Leuze-en-Hainaut
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-01
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BRUMAGNE FAMILY?
Het ondernemingsnummer van BRUMAGNE FAMILY is 0840.775.709. Het btw-nummer is BE 0840.775.709.
Wanneer werd BRUMAGNE FAMILY opgericht?
BRUMAGNE FAMILY werd opgericht op 3 november 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BRUMAGNE FAMILY?
De maatschappelijke zetel van BRUMAGNE FAMILY is Rue Mont-Hérie(BL) 28a, 7903 Leuze-en-Hainaut.
Hoeveel werknemers heeft BRUMAGNE FAMILY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BRUMAGNE FAMILY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BRUMAGNE FAMILY?
BRUMAGNE FAMILY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 4.308 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 8.615.
Is BRUMAGNE FAMILY bereikbaar via Peppol?
BRUMAGNE FAMILY staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0840775709; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is BRUMAGNE FAMILY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 262.562, een solvabiliteit van 100,0 % en een verlies van € 8.615. De winst steeg met 29,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BRUMAGNE FAMILY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BRUMAGNE FAMILY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BRUMAGNE FAMILY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BRUMAGNE FAMILY, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BRUMAGNE FAMILY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BRUMAGNE FAMILY 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BRUMAGNE FAMILY?
Het boekjaar van BRUMAGNE FAMILY eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0840775709
Europese Commissie0840775709
Notarissen (Fednot)