Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0839.671.788
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-09-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Steenstraat 8, 9420 Erpe-Mere
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.711Detailhandel in damesbovenkleding
- 47.519Detailhandel in overig textiel
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.444
▼ 62,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 162.988
▲ 0,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
87,4 %
▲ 11,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 22.640 | ▼ 12,2 % | € 25.788 | € 56.556 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.578 | ▼ 70,7 % | € 5.389 | € 37.318 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.444 | ▼ 62,4 % | € 3.836 | € 29.307 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 162.988 | ▲ 0,9 % | € 161.544 | € 189.283 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 23.566 | ▼ 53,5 % | € 50.671 | € 42.703 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 186.554 | ▼ 12,1 % | € 212.215 | € 231.986 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,4 % | ▲ 11,2 ptn | 76,1 % | 81,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Steenstraat 8, 9420 Erpe-Mere
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-15
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Odessa Fashion?
Het ondernemingsnummer van Odessa Fashion is 0839.671.788. Het btw-nummer is BE 0839.671.788.
Wanneer werd Odessa Fashion opgericht?
Odessa Fashion werd opgericht op 27 september 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Odessa Fashion?
De maatschappelijke zetel van Odessa Fashion is Steenstraat 8, 9420 Erpe-Mere.
Wat doet Odessa Fashion?
De hoofdactiviteit van Odessa Fashion is: Detailhandel in damesbovenkleding (NACE 47.711).
Hoeveel werknemers heeft Odessa Fashion?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Odessa Fashion geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Odessa Fashion?
Odessa Fashion vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 22.640 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.444.
Is Odessa Fashion bereikbaar via Peppol?
Ja. Odessa Fashion staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0839671788 en 9925:BE0839671788 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Odessa Fashion?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 162.988, een solvabiliteit van 87,4 % en een winst van € 1.444. De winst daalde met 62,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Odessa Fashion failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Odessa Fashion ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Odessa Fashion de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Odessa Fashion, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Odessa Fashion?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Odessa Fashion 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Odessa Fashion?
Het boekjaar van Odessa Fashion eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0839671788
Europese Commissie0839671788
Notarissen (Fednot)