Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0839.526.783
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-09-20
- Personeel
- 0,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 1005, 9000 Gent
- Andere namen
- COVAST · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
- 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
- 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goed
- 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
6 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -33.866
▼ 504,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 104.605
▼ 24,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
47,5 %
▼ 21,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 40.416 | ▼ 34,2 % | € 61.448 | € 83.991 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -32.544 | ▼ 1128,1 % | € -2.650 | € 8.444 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -33.866 | ▼ 504,7 % | € -5.600 | € 4.377 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 104.605 | ▼ 24,5 % | € 138.470 | € 144.070 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 115.789 | ▲ 83,2 % | € 63.193 | € 118.717 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 220.394 | ▲ 9,3 % | € 201.663 | € 262.788 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 47,5 % | ▼ 21,2 ptn | 68,7 % | 54,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,8 | = 0 | 0,8 | 0,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kortrijksesteenweg 1005, 9000 Gent
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-05
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-06
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
Het ondernemingsnummer van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS is 0839.526.783. Het btw-nummer is BE 0839.526.783.
Wanneer werd COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS opgericht?
COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS werd opgericht op 20 september 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
De maatschappelijke zetel van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS is Kortrijksesteenweg 1005, 9000 Gent.
Wat doet COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
De hoofdactiviteit van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310).
Hoeveel werknemers heeft COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS gemiddeld 0,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 40.416 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 33.866.
Is COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS bereikbaar via Peppol?
Ja. COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0839526783 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 104.605, een solvabiliteit van 47,5 % en een verlies van € 33.866. De winst daalde met 504,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS 6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS?
Het boekjaar van COOPERATIEF VAN VASTGOEDMAKELAARS VOOR BEGELEIDING VAN VASTGOEDTRANSACTIES VAN OVERHEDEN EN BIJZONDERE OPDRACHTGEVERS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0839526783
Europese Commissie0839526783
Notarissen (Fednot)