Belgische ondernemingen

Onderneming 0837.345.966

LOWRY SCS

Actief Normale toestand Gewone commanditaire vennootschap Sint-Pieters-Woluwe · sinds 2011

Gewone commanditaire vennootschap in Sint-Pieters-Woluwe, sinds 2011. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0837.345.966.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0837.345.966
Rechtsvorm
Gewone commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2011-05-31
Maatschappelijke zetel
Joseph Ruttenlaan 7, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Joseph Ruttenlaan 7, 1150 Sint-Pieters-Woluwe

2.200.390.857 · sinds 2011-07-01

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media; 73.110.05 Ontwerpen van publicitaire artikelen; 73.120 Mediarepresentatie; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LOWRY SCS?

Het ondernemingsnummer van LOWRY SCS is 0837.345.966. Het btw-nummer is BE 0837.345.966.

Wanneer werd LOWRY SCS opgericht?

LOWRY SCS werd opgericht op 31 mei 2011, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LOWRY SCS?

De maatschappelijke zetel van LOWRY SCS is Joseph Ruttenlaan 7, 1150 Sint-Pieters-Woluwe.

Wat doet LOWRY SCS?

De hoofdactiviteit van LOWRY SCS is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is LOWRY SCS bereikbaar via Peppol?

Ja. LOWRY SCS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0837345966 (stand van 26 oktober 2026).

Is LOWRY SCS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LOWRY SCS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid