Belgische ondernemingen

Onderneming 0837.130.091

TEXO BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Mouscron · sinds 2011

Besloten Vennootschap in Mouscron, sinds 2011. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Brutomarge € 202k, winst € 120k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0837.130.091.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 120.281

▲ 1958,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.016.900

▲ 13,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0837.130.091
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2011-06-21
Personeel
0,0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Theodor Klüberstraat(D) 1 bus b, 7711 Mouscron

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.203Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 120.281

▲ 1958,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.016.900

▲ 13,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

17,2 %

▲ 3,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 202.293▲ 7772,4 %€ -2.637€ 43.520
Bedrijfswinst (-verlies)€ 181.106▲ 3375,8 %€ -5.529€ 2.015
Winst (verlies) van het boekjaar€ 120.281▲ 1958,1 %€ -6.473€ 17.847
Balans
Eigen vermogen€ 1.016.900▲ 13,4 %€ 896.619€ 903.092
Schulden€ 4.888.522▼ 12,7 %€ 5.598.197€ 3.277.097
Balanstotaal€ 5.905.421▼ 9,1 %€ 6.494.816€ 4.180.189
Solvabiliteit berekend17,2 %▲ 3,4 ptn13,8 %21,6 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,0= 00,00,0
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Theodor Klüberstraat(D) 1 bus B, 7711 Mouscron

2.201.635.130 · sinds 2011-08-30

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van TEXO?

Het ondernemingsnummer van TEXO is 0837.130.091. Het btw-nummer is BE 0837.130.091.

Wanneer werd TEXO opgericht?

TEXO werd opgericht op 21 juni 2011, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van TEXO?

De maatschappelijke zetel van TEXO is Theodor Klüberstraat(D) 1 bus b, 7711 Mouscron.

Wat doet TEXO?

De hoofdactiviteit van TEXO is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft TEXO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had TEXO gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van TEXO?

TEXO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 202.293 in 2025. De winst van het boekjaar was € 120.281.

Is TEXO bereikbaar via Peppol?

Ja. TEXO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0837130091 en 9925:BE0837130091 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is TEXO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.016.900, een solvabiliteit van 17,2 % en een winst van € 120.281. De winst steeg met 1958,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is TEXO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TEXO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft TEXO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van TEXO, over het boekjaar tot 30 november 2025, werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt TEXO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TEXO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van TEXO?

Het boekjaar van TEXO eindigt op 30 november. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 december 2024 tot 30 november 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid