Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0836.109.316
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-05-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Nonnenstraat 14, 2800 Mechelen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 3.491
▲ 210,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 196.615
▲ 1,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
80,6 %
▲ 1,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 19.331 | ▲ 119,1 % | € 8.823 | € -10.213 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.020 | ▲ 383,4 % | € -1.771 | € -19.378 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 3.491 | ▲ 210,3 % | € -3.165 | € -21.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 196.615 | ▲ 1,8 % | € 193.124 | € 196.289 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 47.266 | ▼ 7,0 % | € 50.801 | € 57.982 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 243.880 | = 0 % | € 243.925 | € 254.271 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 80,6 % | ▲ 1,4 ptn | 79,2 % | 77,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Nonnenstraat 14, 2800 Mechelen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-10-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Huisartspraktijk Van der Wilt?
Het ondernemingsnummer van Huisartspraktijk Van der Wilt is 0836.109.316. Het btw-nummer is BE 0836.109.316.
Wanneer werd Huisartspraktijk Van der Wilt opgericht?
Huisartspraktijk Van der Wilt werd opgericht op 9 mei 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Huisartspraktijk Van der Wilt?
De maatschappelijke zetel van Huisartspraktijk Van der Wilt is Nonnenstraat 14, 2800 Mechelen.
Wat doet Huisartspraktijk Van der Wilt?
De hoofdactiviteit van Huisartspraktijk Van der Wilt is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Huisartspraktijk Van der Wilt?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Huisartspraktijk Van der Wilt geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Huisartspraktijk Van der Wilt?
Huisartspraktijk Van der Wilt vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 19.331 in 2025. De winst van het boekjaar was € 3.491.
Is Huisartspraktijk Van der Wilt bereikbaar via Peppol?
Ja. Huisartspraktijk Van der Wilt staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0836109316 en 9925:BE0836109316 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Huisartspraktijk Van der Wilt?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 196.615, een solvabiliteit van 80,6 % en een winst van € 3.491. De winst steeg met 210,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Huisartspraktijk Van der Wilt failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Huisartspraktijk Van der Wilt ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Huisartspraktijk Van der Wilt de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Huisartspraktijk Van der Wilt, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Huisartspraktijk Van der Wilt?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Huisartspraktijk Van der Wilt 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Huisartspraktijk Van der Wilt?
Het boekjaar van Huisartspraktijk Van der Wilt eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0836109316
Europese Commissie0836109316
Notarissen (Fednot)