Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0835.349.548
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2011-04-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin des Maures(VIR) 2E, 6461 Chimay
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 75.000Veterinaire diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 23.544
▲ 84,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 113.033
▲ 26,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
62,5 %
▲ 8,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 48.031 | ▲ 62,0 % | € 29.645 | € 22.204 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 39.045 | ▲ 90,5 % | € 20.497 | € 12.809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 23.544 | ▲ 84,9 % | € 12.732 | € 6.830 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 113.033 | ▲ 26,3 % | € 89.489 | € 76.757 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 66.159 | ▼ 10,6 % | € 73.968 | € 89.537 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 180.967 | ▲ 8,9 % | € 166.108 | € 169.821 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 62,5 % | ▲ 8,6 ptn | 53,9 % | 45,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chemin des Maures(VIR) 2 bus E, 6461 Chimay
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Het ondernemingsnummer van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE is 0835.349.548. Het btw-nummer is BE 0835.349.548.
Wanneer werd Société Vétérinaire Julien DEGRANDE opgericht?
Société Vétérinaire Julien DEGRANDE werd opgericht op 8 april 2011, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
De maatschappelijke zetel van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE is Chemin des Maures(VIR) 2E, 6461 Chimay.
Wat doet Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
De hoofdactiviteit van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE is: Veterinaire diensten (NACE 75.000).
Hoeveel werknemers heeft Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Société Vétérinaire Julien DEGRANDE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Société Vétérinaire Julien DEGRANDE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 48.031 in 2025. De winst van het boekjaar was € 23.544.
Is Société Vétérinaire Julien DEGRANDE bereikbaar via Peppol?
Ja. Société Vétérinaire Julien DEGRANDE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0835349548 en 9925:BE0835349548 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 113.033, een solvabiliteit van 62,5 % en een winst van € 23.544. De winst steeg met 84,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Société Vétérinaire Julien DEGRANDE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Société Vétérinaire Julien DEGRANDE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société Vétérinaire Julien DEGRANDE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE?
Het boekjaar van Société Vétérinaire Julien DEGRANDE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0835349548
Europese Commissie0835349548
Notarissen (Fednot)