Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0828.412.464
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-08-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vleurgatse Steenweg 185, 1050 Elsene
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 93.549
▼ 11,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 641.469
▼ 0,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
76,0 %
▼ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 146.649 | ▼ 10,5 % | € 163.855 | € 194.003 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 142.754 | ▼ 11,6 % | € 161.418 | € 192.406 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 93.549 | ▼ 11,9 % | € 106.140 | € 129.690 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 641.469 | ▼ 0,5 % | € 644.657 | € 570.148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 202.574 | ▲ 19,4 % | € 169.640 | € 230.349 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 844.043 | ▲ 3,7 % | € 814.297 | € 800.496 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 76,0 % | ▼ 3,2 ptn | 79,2 % | 71,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Louizalaan 106, 1050 Elsene
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
Het ondernemingsnummer van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT is 0828.412.464. Het btw-nummer is BE 0828.412.464.
Wanneer werd DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT opgericht?
DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT werd opgericht op 11 augustus 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
De maatschappelijke zetel van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT is Vleurgatse Steenweg 185, 1050 Elsene.
Wat doet DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
De hoofdactiviteit van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 146.649 in 2025. De winst van het boekjaar was € 93.549.
Is DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT bereikbaar via Peppol?
Ja. DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0828412464 en 9925:BE0828412464 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 641.469, een solvabiliteit van 76,0 % en een winst van € 93.549. De winst daalde met 11,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT?
Het boekjaar van DAMIEN STAS DE RICHELLE, AVOCAT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0828412464
Europese Commissie0828412464
Notarissen (Fednot)