Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0827.768.801
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-07-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hoogstraat 82, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 11.699
▼ 31,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 79.374
▼ 42,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
46,8 %
▼ 26,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.771 | ▼ 14,8 % | € 40.792 | € 63.902 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 18.544 | ▼ 20,8 % | € 23.408 | € 47.661 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 11.699 | ▼ 31,2 % | € 17.016 | € 32.060 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 79.374 | ▼ 42,5 % | € 138.015 | € 138.928 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 90.065 | ▲ 79,4 % | € 50.213 | € 42.952 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 169.440 | ▼ 10,0 % | € 188.228 | € 181.880 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 46,8 % | ▼ 26,5 ptn | 73,3 % | 76,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Hoogstraat 82, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-05
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2025-01-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
Het ondernemingsnummer van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT is 0827.768.801. Het btw-nummer is BE 0827.768.801.
Wanneer werd TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT opgericht?
TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT werd opgericht op 13 juli 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
De maatschappelijke zetel van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT is Hoogstraat 82, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.
Hoeveel werknemers heeft TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.771 in 2025. De winst van het boekjaar was € 11.699.
Is TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT bereikbaar via Peppol?
Ja. TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0827768801 en 9925:BE0827768801 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 79.374, een solvabiliteit van 46,8 % en een winst van € 11.699. De winst daalde met 31,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 5 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wat is de laatste publicatie van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT in het Staatsblad?
De laatste publicatie van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT in het Belgisch Staatsblad dateert van 21 november 2023: statuten (vertaling, coördinatie, overige wijzigingen, …) · wijziging rechtsvorm · diversen · doel · ontslagen - benoemingen.
Wanneer eindigt het boekjaar van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT?
Het boekjaar van TIM HENDRIKX REVALIDATIE EN SPORT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0827768801
Europese Commissie0827768801
Notarissen (Fednot)