Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0827.703.770
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-07-09
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kleiputtendreef 15, 8970 Poperinge
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 43.221Sanitaire werkzaamheden
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.265
▲ 3,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 135.684
▲ 5,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
65,0 %
▼ 10,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 28.391 | ▲ 7,3 % | € 26.461 | € 19.237 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 12.098 | ▲ 4,1 % | € 11.620 | € 10.545 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.265 | ▲ 3,9 % | € 6.992 | € 8.390 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 135.684 | ▲ 5,7 % | € 128.419 | € 121.427 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 73.184 | ▲ 76,7 % | € 41.406 | € 58.132 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 208.867 | ▲ 23,0 % | € 169.825 | € 179.558 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 65,0 % | ▼ 10,7 ptn | 75,6 % | 67,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kleiputtendreef 15, 8970 Poperinge
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-30
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-03
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van VERMEULEN RONNY BVBA?
Het ondernemingsnummer van VERMEULEN RONNY BVBA is 0827.703.770. Het btw-nummer is BE 0827.703.770.
Wanneer werd VERMEULEN RONNY BVBA opgericht?
VERMEULEN RONNY BVBA werd opgericht op 9 juli 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van VERMEULEN RONNY BVBA?
De maatschappelijke zetel van VERMEULEN RONNY BVBA is Kleiputtendreef 15, 8970 Poperinge.
Wat doet VERMEULEN RONNY BVBA?
De hoofdactiviteit van VERMEULEN RONNY BVBA is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).
Hoeveel werknemers heeft VERMEULEN RONNY BVBA?
Volgens de jaarrekening over 2025 had VERMEULEN RONNY BVBA geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van VERMEULEN RONNY BVBA?
VERMEULEN RONNY BVBA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 28.391 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.265.
Is VERMEULEN RONNY BVBA bereikbaar via Peppol?
Ja. VERMEULEN RONNY BVBA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0827703770 en 9925:BE0827703770 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is VERMEULEN RONNY BVBA?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 135.684, een solvabiliteit van 65,0 % en een winst van € 7.265. De winst steeg met 3,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is VERMEULEN RONNY BVBA failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VERMEULEN RONNY BVBA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft VERMEULEN RONNY BVBA de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van VERMEULEN RONNY BVBA, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt VERMEULEN RONNY BVBA?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VERMEULEN RONNY BVBA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van VERMEULEN RONNY BVBA?
Het boekjaar van VERMEULEN RONNY BVBA eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0827703770
Europese Commissie0827703770
Notarissen (Fednot)