Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0827.007.053
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-06-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Medekersveld(KMT) 38, 3300 Tienen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 187.189
▲ 30,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 895.769
▲ 2,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
54,7 %
▲ 3,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 371.600 | ▲ 20,1 % | € 309.527 | € 301.406 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 291.112 | ▲ 26,1 % | € 230.867 | € 222.177 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 187.189 | ▲ 30,1 % | € 143.867 | € 139.868 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 895.769 | ▲ 2,6 % | € 872.763 | € 816.726 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 741.808 | ▼ 10,3 % | € 826.737 | € 955.148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.637.576 | ▼ 3,6 % | € 1.699.501 | € 1.771.874 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 54,7 % | ▲ 3,3 ptn | 51,4 % | 46,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Medekersveld(KMT) 38, 3300 Tienen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Het ondernemingsnummer van Dokters Stuer en Vandenbroucke is 0827.007.053. Het btw-nummer is BE 0827.007.053.
Wanneer werd Dokters Stuer en Vandenbroucke opgericht?
Dokters Stuer en Vandenbroucke werd opgericht op 28 juni 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dokters Stuer en Vandenbroucke?
De maatschappelijke zetel van Dokters Stuer en Vandenbroucke is Medekersveld(KMT) 38, 3300 Tienen.
Wat doet Dokters Stuer en Vandenbroucke?
De hoofdactiviteit van Dokters Stuer en Vandenbroucke is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dokters Stuer en Vandenbroucke geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Dokters Stuer en Vandenbroucke vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 371.600 in 2025. De winst van het boekjaar was € 187.189.
Is Dokters Stuer en Vandenbroucke bereikbaar via Peppol?
Ja. Dokters Stuer en Vandenbroucke staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0827007053 en 9925:BE0827007053 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 895.769, een solvabiliteit van 54,7 % en een winst van € 187.189. De winst steeg met 30,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dokters Stuer en Vandenbroucke failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dokters Stuer en Vandenbroucke ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dokters Stuer en Vandenbroucke de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Dokters Stuer en Vandenbroucke, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dokters Stuer en Vandenbroucke 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dokters Stuer en Vandenbroucke?
Het boekjaar van Dokters Stuer en Vandenbroucke eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0827007053
Europese Commissie0827007053
Notarissen (Fednot)