Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0826.705.066
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-06-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kumtichsestraat 78, 3370 Boutersem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 52.692
▲ 2729,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 222.031
▼ 21,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
50,8 %
▼ 18,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 287.331 | ▲ 23,2 % | € 233.160 | € 296.543 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 82.114 | ▲ 390,9 % | € 16.726 | € 91.209 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 52.692 | ▲ 2729,9 % | € 1.862 | € 65.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 222.031 | ▼ 21,7 % | € 283.625 | € 281.763 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 215.309 | ▲ 71,0 % | € 125.915 | € 185.342 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 437.340 | ▲ 6,8 % | € 409.540 | € 467.105 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 50,8 % | ▼ 18,5 ptn | 69,3 % | 60,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kumtichsestraat 78, 3370 Boutersem
Vestiging
Chaussée de Huy 120H, 1300 Wavre
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Het ondernemingsnummer van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie is 0826.705.066. Het btw-nummer is BE 0826.705.066.
Wanneer werd Dr. Beata Mazur, ophtalmologie opgericht?
Dr. Beata Mazur, ophtalmologie werd opgericht op 16 juni 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
De maatschappelijke zetel van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie is Kumtichsestraat 78, 3370 Boutersem.
Wat doet Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
De hoofdactiviteit van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Beata Mazur, ophtalmologie geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Dr. Beata Mazur, ophtalmologie vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 287.331 in 2025. De winst van het boekjaar was € 52.692.
Is Dr. Beata Mazur, ophtalmologie bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. Beata Mazur, ophtalmologie staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0826705066 en 9925:BE0826705066 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 222.031, een solvabiliteit van 50,8 % en een winst van € 52.692. De winst steeg met 2729,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. Beata Mazur, ophtalmologie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. Beata Mazur, ophtalmologie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. Beata Mazur, ophtalmologie 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie?
Het boekjaar van Dr. Beata Mazur, ophtalmologie eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0826705066
Europese Commissie0826705066
Notarissen (Fednot)