Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0826.583.520
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-06-11
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Saint-Laurent 254, 4000 Liège
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
- 47.730Detailhandel in farmaceutische producten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 62.034
▲ 73,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 285.246
▲ 21,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
78,6 %
▲ 5,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 131.572 | ▲ 24,5 % | € 105.679 | € 111.221 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 81.893 | ▲ 69,8 % | € 48.232 | € 55.521 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 62.034 | ▲ 73,2 % | € 35.816 | € 42.017 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 285.246 | ▲ 21,4 % | € 235.045 | € 212.088 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 77.435 | ▼ 12,1 % | € 88.109 | € 67.238 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 362.681 | ▲ 12,2 % | € 323.154 | € 279.326 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 78,6 % | ▲ 5,9 ptn | 72,7 % | 75,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Saint-Laurent 254, 4000 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-15
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Het ondernemingsnummer van Pharmacie Marie-Anne TYCHON is 0826.583.520. Het btw-nummer is BE 0826.583.520.
Wanneer werd Pharmacie Marie-Anne TYCHON opgericht?
Pharmacie Marie-Anne TYCHON werd opgericht op 11 juni 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
De maatschappelijke zetel van Pharmacie Marie-Anne TYCHON is Rue Saint-Laurent 254, 4000 Liège.
Wat doet Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
De hoofdactiviteit van Pharmacie Marie-Anne TYCHON is: Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).
Hoeveel werknemers heeft Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Pharmacie Marie-Anne TYCHON geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Pharmacie Marie-Anne TYCHON vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 131.572 in 2025. De winst van het boekjaar was € 62.034.
Is Pharmacie Marie-Anne TYCHON bereikbaar via Peppol?
Ja. Pharmacie Marie-Anne TYCHON staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0826583520 en 9925:BE0826583520 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 285.246, een solvabiliteit van 78,6 % en een winst van € 62.034. De winst steeg met 73,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Pharmacie Marie-Anne TYCHON failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Pharmacie Marie-Anne TYCHON ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Pharmacie Marie-Anne TYCHON de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Pharmacie Marie-Anne TYCHON, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Pharmacie Marie-Anne TYCHON 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Pharmacie Marie-Anne TYCHON?
Het boekjaar van Pharmacie Marie-Anne TYCHON eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0826583520
Europese Commissie0826583520
Notarissen (Fednot)