Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0826.482.758
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-06-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Alphonse XIII laan 55, 1180 Ukkel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.160Handelsbemiddeling in de groothandel in textiel, kleding, bont, schoeisel en lederwaren
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 236.548
▼ 3,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 755.863
▲ 45,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
31,1 %
▲ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 304.886 | ▼ 14,4 % | € 356.272 | € 403.770 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 302.337 | ▼ 14,3 % | € 352.673 | € 399.871 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 236.548 | ▼ 3,3 % | € 244.653 | € 267.627 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 755.863 | ▲ 45,5 % | € 519.316 | € 274.663 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.675.070 | ▲ 24,7 % | € 1.343.051 | € 702.542 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.430.933 | ▲ 30,5 % | € 1.862.367 | € 977.204 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 31,1 % | ▲ 3,2 ptn | 27,9 % | 28,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Alphonse XIII laan 55, 1180 Ukkel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-11-28
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-11-30
- 2022-04-01 → 2023-03-31neergelegd 2023-11-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van WEARHOUSE BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van WEARHOUSE BELGIUM is 0826.482.758. Het btw-nummer is BE 0826.482.758.
Wanneer werd WEARHOUSE BELGIUM opgericht?
WEARHOUSE BELGIUM werd opgericht op 8 juni 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van WEARHOUSE BELGIUM?
De maatschappelijke zetel van WEARHOUSE BELGIUM is Alphonse XIII laan 55, 1180 Ukkel.
Wat doet WEARHOUSE BELGIUM?
De hoofdactiviteit van WEARHOUSE BELGIUM is: Handelsbemiddeling in de groothandel in textiel, kleding, bont, schoeisel en lederwaren (NACE 46.160).
Hoeveel werknemers heeft WEARHOUSE BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2025 had WEARHOUSE BELGIUM geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van WEARHOUSE BELGIUM?
WEARHOUSE BELGIUM vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 304.886 in 2025. De winst van het boekjaar was € 236.548.
Is WEARHOUSE BELGIUM bereikbaar via Peppol?
Ja. WEARHOUSE BELGIUM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0826482758 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is WEARHOUSE BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 755.863, een solvabiliteit van 31,1 % en een winst van € 236.548. De winst daalde met 3,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is WEARHOUSE BELGIUM failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van WEARHOUSE BELGIUM ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft WEARHOUSE BELGIUM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van WEARHOUSE BELGIUM, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 28 november 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 oktober 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.
Wie bestuurt WEARHOUSE BELGIUM?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft WEARHOUSE BELGIUM 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van WEARHOUSE BELGIUM?
Het boekjaar van WEARHOUSE BELGIUM eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0826482758
Europese Commissie0826482758
Notarissen (Fednot)