Belgische ondernemingen

Onderneming 0823.661.444

Betontrappen Tom Hermans BV

Actief sinds 2010 Normale toestand Besloten Vennootschap Hoogstraten

Besloten Vennootschap in Hoogstraten, sinds 2010. Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg. Brutomarge € 873k, winst € 184k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0823.661.444.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 183.932

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.086.496

▲ 20,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0823.661.444
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2010-03-01
Personeel
5,9 VTE
Maatschappelijke zetel
Putten 46, 2320 Hoogstraten
Contact
www.interieurbeton.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 16.230Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 23.610Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouwNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 23.660Vervaardiging van andere artikelen van beton, cement en gipsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.320SchrijnwerkNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.393Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechniekenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 183.932

▼ 2,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.086.496

▲ 20,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

55,9 %

▲ 6,8 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 872.512▼ 8,1 %€ 949.456€ 743.820
Bedrijfswinst (-verlies)€ 278.178▼ 3,4 %€ 287.913€ 179.119
Winst (verlies) van het boekjaar€ 183.932▼ 2,7 %€ 189.056€ 115.110
Balans
Eigen vermogen€ 1.086.496▲ 20,4 %€ 902.563€ 746.577
Schulden€ 857.804▼ 8,3 %€ 935.549€ 997.704
Balanstotaal€ 1.944.300▲ 5,8 %€ 1.838.113€ 1.744.281
Solvabiliteit berekend55,9 %▲ 6,8 ptn49,1 %42,8 %
Personeel
Voltijdse equivalenten5,9▼ 1,87,76,0
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Putten 46, 2320 Hoogstraten

2.196.487.794 · sinds 2010-03-01

  • 16.110 Zagen en schaven van hout
  • 16.110.01 Zagen, schaven en machinaal bewerken van hout
  • 16.110.02 Vervaardiging van houten dwarsliggers en houten palen voor luchtleidingen
  • 16.110.03 Vervaardiging van niet-ineengezette onderdelen en lamellen voor vloeren
  • 16.120.01 Drogen van hout en impregneren of chemisch behandelen met conserveringsmiddelen of andere stoffen, in combinatie met het zagen en bewerken van hout
  • 16.210.01 Vervaardiging van fineer
  • 16.210.02 Vervaardiging van duplex-, triplex- en multiplexhout, meubelplaat, spaanderplaat, houtvezelplaat en andere dergelijke panelen en platen
  • 16.230 Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
  • 22.240.02 Vervaardiging van al dan niet isolerende vloer-, wandof plafondbedekking van kunststof, op rollen of in de vorm van tegels, platen, enz
  • 23.200.01 Vervaardiging van vuurvaste mortel, beton, enz
  • 23.610 Vervaardiging van artikelen van beton voor de bouw
  • 23.610.02 Vervaardiging van betonnen geprefabriceerde bouwelementen
  • 23.630 Vervaardiging van stortklare beton
  • 23.630.01 Vervaardiging van stortklare beton en gebruiksklare mortel
  • 23.660 Vervaardiging van andere artikelen van beton, cement en gips
  • 23.660.01 Vervaardiging van overige artikelen van beton, cement, gips of kunststeen die geen rechtstreeks verband houden met de bouw : beeldjes, meubelen, bas- en haut-reliëfs, vazen, bloempotten, enz
  • 25.401.02 Vervaardiging en montage van gesmede werkstukken voor de bouw : trapleuningen, borstweringen, enz
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.331.01 Aanbrengen in gebouwen en andere bouww van : vloer-of wandtegels van keramische stoffen, beton of gehouwen steen, vloerbedekking en wandbekleding van terrazzo marmer, graniet of lei, enz
  • 43.333 Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 43.990.01 Vlechten van ijzer en aanbrengen van bekisting
  • 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken
  • 93.299.01 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Betontrappen Tom Hermans?

Het ondernemingsnummer van Betontrappen Tom Hermans is 0823.661.444. Het btw-nummer is BE 0823.661.444.

Wanneer werd Betontrappen Tom Hermans opgericht?

Betontrappen Tom Hermans werd opgericht op 1 maart 2010, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Betontrappen Tom Hermans?

De maatschappelijke zetel van Betontrappen Tom Hermans is Putten 46, 2320 Hoogstraten.

Wat doet Betontrappen Tom Hermans?

De hoofdactiviteit van Betontrappen Tom Hermans is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).

Hoeveel werknemers heeft Betontrappen Tom Hermans?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Betontrappen Tom Hermans gemiddeld 5,9 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Betontrappen Tom Hermans?

Betontrappen Tom Hermans vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 872.512 in 2025. De winst van het boekjaar was € 183.932.

Is Betontrappen Tom Hermans bereikbaar via Peppol?

Ja. Betontrappen Tom Hermans staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0823661444 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Betontrappen Tom Hermans?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.086.496, een solvabiliteit van 55,9 % en een winst van € 183.932. De winst daalde met 2,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Betontrappen Tom Hermans failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Betontrappen Tom Hermans ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Betontrappen Tom Hermans de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Betontrappen Tom Hermans, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 8 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Betontrappen Tom Hermans?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Betontrappen Tom Hermans 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Betontrappen Tom Hermans?

Het boekjaar van Betontrappen Tom Hermans eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid