Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0823.641.450
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-03-04
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Charleroi 60, 1380 Lasne
- Andere namen
- CQP Invest · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.220Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
- 64.210Activiteiten van holdings
- 65.111Rechtstreekse verzekeringsverrichtingen leven
- 65.112Activiteiten van gemengde verzekeringsondernemingen, overwegend leven
- 65.122Activiteiten van gemengde verzekeringsondernemingen, overwegend niet-leven
- 66.290Ondersteunende activiteiten in verband met verzekeringen en pensioenfondsen, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 237.506
▲ 34,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 698.395
▲ 35,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,9 %
▲ 8,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 292.368 | ▲ 17,7 % | € 248.339 | € 245.898 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 164.907 | ▲ 26,3 % | € 130.580 | € 165.195 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 237.506 | ▲ 34,1 % | € 177.165 | € 92.273 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 698.395 | ▲ 35,6 % | € 515.221 | € 341.388 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.305.474 | ▼ 11,0 % | € 1.466.060 | € 1.376.215 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.003.870 | ▲ 1,1 % | € 1.981.281 | € 1.717.603 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,9 % | ▲ 8,8 ptn | 26,0 % | 19,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | 1,0 | 0,3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de Charleroi 60, 1380 Lasne
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-01
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
Het ondernemingsnummer van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST is 0823.641.450. Het btw-nummer is BE 0823.641.450.
Wanneer werd CARE QUALITY AND PROTECT INVEST opgericht?
CARE QUALITY AND PROTECT INVEST werd opgericht op 4 maart 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
De maatschappelijke zetel van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST is Chaussée de Charleroi 60, 1380 Lasne.
Wat doet CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
De hoofdactiviteit van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST is: Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars (NACE 66.220).
Hoeveel werknemers heeft CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CARE QUALITY AND PROTECT INVEST geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
CARE QUALITY AND PROTECT INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 292.368 in 2025. De winst van het boekjaar was € 237.506.
Is CARE QUALITY AND PROTECT INVEST bereikbaar via Peppol?
Ja. CARE QUALITY AND PROTECT INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0823641450 en 9925:BE0823641450 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 698.395, een solvabiliteit van 34,9 % en een winst van € 237.506. De winst steeg met 34,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CARE QUALITY AND PROTECT INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CARE QUALITY AND PROTECT INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 1 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARE QUALITY AND PROTECT INVEST 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST?
Het boekjaar van CARE QUALITY AND PROTECT INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0823641450
Europese Commissie0823641450
Notarissen (Fednot)