Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0823.276.216
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2010-02-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stafhouder Braffortstraat 65, 1040 Etterbeek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.110Beheer van financiële markten
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.329
▼ 111,8 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2025
€ 123.954
▼ 0,3 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2025
87,6 %
▲ 2,2 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -3.068 | ▼ 123,0 % | € 13.321 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -3.468 | ▼ 128,4 % | € 12.211 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.329 | ▼ 111,8 % | € 11.218 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 123.954 | ▼ 0,3 % | € 124.387 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 17.490 | ▼ 17,6 % | € 21.225 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 141.444 | ▼ 2,9 % | € 145.612 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,6 % | ▲ 2,2 ptn | 85,4 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stafhouder Braffortstraat 65, 1040 Etterbeek
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-10-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
Het ondernemingsnummer van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY is 0823.276.216. Het btw-nummer is BE 0823.276.216.
Wanneer werd INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY opgericht?
INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY werd opgericht op 19 februari 2010, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
De maatschappelijke zetel van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY is Stafhouder Braffortstraat 65, 1040 Etterbeek.
Wat doet INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
De hoofdactiviteit van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY is: Beheer van financiële markten (NACE 66.110).
Hoeveel werknemers heeft INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -3.068 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.329.
Is INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY bereikbaar via Peppol?
Ja. INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0823276216 en 9925:BE0823276216 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 123.954, een solvabiliteit van 87,6 % en een verlies van € 1.329. De winst daalde met 111,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY?
Het boekjaar van INTERNATIONAL PROJECT ACCES AGENCY eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0823276216
Europese Commissie0823276216
Notarissen (Fednot)