Belgische ondernemingen

Onderneming 0821.897.430

SEBALMAK CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Aalst · sinds 2009

Commanditaire vennootschap in Aalst, sinds 2009. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0821.897.430.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0821.897.430
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2009-12-31
Maatschappelijke zetel
Jan Frans Vonckstraat 24, 9310 Aalst

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 64.910Financiële leaseNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Jan Frans Vonckstraat 24, 9310 Aalst

2.184.136.033 · sinds 2009-12-29

70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 01.430 Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen; 64.910 Financiële lease; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.321 Activiteiten van syndici van onroerend goed

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2023-12-15DOEL - ONTSLAGEN - BENOEMINGEN - STATUTEN (VERTALING, COÖRDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN, …) - WIJZIGING RECHTSVORMPDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SEBALMAK?

Het ondernemingsnummer van SEBALMAK is 0821.897.430. Het btw-nummer is BE 0821.897.430.

Wanneer werd SEBALMAK opgericht?

SEBALMAK werd opgericht op 31 december 2009, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van SEBALMAK?

De maatschappelijke zetel van SEBALMAK is Jan Frans Vonckstraat 24, 9310 Aalst.

Wat doet SEBALMAK?

De hoofdactiviteit van SEBALMAK is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie (NACE 73.300).

Is SEBALMAK bereikbaar via Peppol?

Ja. SEBALMAK staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0821897430 en 9925:BE0821897430 (stand van 26 oktober 2026).

Is SEBALMAK failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SEBALMAK ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt SEBALMAK?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SEBALMAK 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van SEBALMAK in het Staatsblad?

De laatste publicatie van SEBALMAK in het Belgisch Staatsblad dateert van 15 december 2023: doel - ontslagen - benoemingen - statuten (vertaling, coördinatie, overige wijzigingen, …) - wijziging rechtsvorm.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid