Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0821.654.831
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-12-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de la Station 9, 7090 Braine-le-Comte
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 64.504
▲ 295,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 983.780
▲ 6,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,3 %
▲ 3,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 32.511 | ▲ 1022,7 % | € -3.523 | € 23.240 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -12.334 | ▲ 69,2 % | € -40.048 | € -9.002 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 64.504 | ▲ 295,9 % | € 16.294 | € 42.809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 983.780 | ▲ 6,4 % | € 924.970 | € 1.003.988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 728.379 | ▼ 9,4 % | € 803.911 | € 699.224 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.845.941 | ▼ 1,3 % | € 1.869.906 | € 1.851.006 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,3 % | ▲ 3,8 ptn | 49,5 % | 54,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de la Station 9, 7090 Braine-le-Comte
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FINANCES et COURTAGE P.M.?
Het ondernemingsnummer van FINANCES et COURTAGE P.M. is 0821.654.831. Het btw-nummer is BE 0821.654.831.
Wanneer werd FINANCES et COURTAGE P.M. opgericht?
FINANCES et COURTAGE P.M. werd opgericht op 22 december 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FINANCES et COURTAGE P.M.?
De maatschappelijke zetel van FINANCES et COURTAGE P.M. is Rue de la Station 9, 7090 Braine-le-Comte.
Wat doet FINANCES et COURTAGE P.M.?
De hoofdactiviteit van FINANCES et COURTAGE P.M. is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).
Hoeveel werknemers heeft FINANCES et COURTAGE P.M.?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FINANCES et COURTAGE P.M. geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FINANCES et COURTAGE P.M.?
FINANCES et COURTAGE P.M. vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 32.511 in 2025. De winst van het boekjaar was € 64.504.
Is FINANCES et COURTAGE P.M. bereikbaar via Peppol?
Ja. FINANCES et COURTAGE P.M. staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0821654831 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is FINANCES et COURTAGE P.M.?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 983.780, een solvabiliteit van 53,3 % en een winst van € 64.504. De winst steeg met 295,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FINANCES et COURTAGE P.M. failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FINANCES et COURTAGE P.M. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FINANCES et COURTAGE P.M. de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FINANCES et COURTAGE P.M., over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt FINANCES et COURTAGE P.M.?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FINANCES et COURTAGE P.M. 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FINANCES et COURTAGE P.M.?
Het boekjaar van FINANCES et COURTAGE P.M. eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0821654831
Europese Commissie0821654831
Notarissen (Fednot)