Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0821.610.883
- Rechtsvorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-12-21
- Personeel
- 10,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ropsy Chaudronstraat 24, 1070 Anderlecht
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
- 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
7 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.751
▲ 115,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 270.119
▲ 44,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
48,6 %
▲ 24,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 153.576 | ▲ 30,5 % | € 117.673 | € 148.935 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 759.327 | ▲ 26,6 % | € 599.730 | € 601.638 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.095 | ▲ 108,7 % | € -12.640 | € 77.362 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.751 | ▲ 115,0 % | € -11.653 | € 77.631 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 270.119 | ▲ 44,7 % | € 186.706 | € 69.899 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 285.811 | ▼ 51,2 % | € 586.225 | € 660.790 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 555.930 | ▼ 28,1 % | € 772.931 | € 730.689 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 48,6 % | ▲ 24,4 ptn | 24,2 % | 9,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 10,4 | ▲ 1,2 | 9,2 | 9,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m04-f | m04-f | m04-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ropsy Chaudronstraat 24 bus B6, 1070 Anderlecht
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-03-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-27
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-05
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Cultureghem VZW?
Het ondernemingsnummer van Cultureghem VZW is 0821.610.883. Het btw-nummer is BE 0821.610.883.
Wanneer werd Cultureghem VZW opgericht?
Cultureghem VZW werd opgericht op 21 december 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Cultureghem VZW?
De maatschappelijke zetel van Cultureghem VZW is Ropsy Chaudronstraat 24, 1070 Anderlecht.
Wat doet Cultureghem VZW?
De hoofdactiviteit van Cultureghem VZW is: Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen (NACE 90.391).
Hoeveel werknemers heeft Cultureghem VZW?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Cultureghem VZW gemiddeld 10,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Cultureghem VZW?
In 2025 had Cultureghem VZW een omzet van € 153.576. De winst van het boekjaar was € 1.751.
Is Cultureghem VZW bereikbaar via Peppol?
Ja. Cultureghem VZW staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0821610883 en 9925:BE0821610883 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Cultureghem VZW?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 270.119, een solvabiliteit van 48,6 % en een winst van € 1.751. De winst steeg met 115,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Cultureghem VZW failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Cultureghem VZW ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Cultureghem VZW de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Cultureghem VZW, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Cultureghem VZW?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Cultureghem VZW 7 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Cultureghem VZW?
Het boekjaar van Cultureghem VZW eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0821610883
Europese Commissie0821610883
Notarissen (Fednot)