Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0821.578.815
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-12-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ravestraat 28, 9240 Zele
- Andere namen
- M.A.S. · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 71.111Activiteiten van bouwarchitecten
- 71.112Activiteiten van interieurarchitecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.173
▲ 112,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 108.690
▼ 17,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
97,9 %
▼ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 175 | ▲ 102,0 % | € -8.590 | € 67.391 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -611 | ▲ 94,2 % | € -10.608 | € 65.081 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.173 | ▲ 112,2 % | € -9.581 | € 44.600 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 108.690 | ▼ 17,2 % | € 131.218 | € 140.798 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.349 | ▲ 107,9 % | € 1.130 | € 23.643 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 111.039 | ▼ 16,1 % | € 132.347 | € 164.442 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 97,9 % | ▼ 1,3 ptn | 99,1 % | 85,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ravestraat 28, 9240 Zele
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-02-05
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-02-04
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Het ondernemingsnummer van Management in Architectuur en Stedenbouw” is 0821.578.815. Het btw-nummer is BE 0821.578.815.
Wanneer werd Management in Architectuur en Stedenbouw” opgericht?
Management in Architectuur en Stedenbouw” werd opgericht op 18 december 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Management in Architectuur en Stedenbouw”?
De maatschappelijke zetel van Management in Architectuur en Stedenbouw” is Ravestraat 28, 9240 Zele.
Wat doet Management in Architectuur en Stedenbouw”?
De hoofdactiviteit van Management in Architectuur en Stedenbouw” is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Management in Architectuur en Stedenbouw” geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Management in Architectuur en Stedenbouw” vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 175 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.173.
Is Management in Architectuur en Stedenbouw” bereikbaar via Peppol?
Ja. Management in Architectuur en Stedenbouw” staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0821578815 en 9925:BE0821578815 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 108.690, een solvabiliteit van 97,9 % en een winst van € 1.173. De winst steeg met 112,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Management in Architectuur en Stedenbouw” failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Management in Architectuur en Stedenbouw” ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Management in Architectuur en Stedenbouw” de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Management in Architectuur en Stedenbouw”, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 5 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Management in Architectuur en Stedenbouw” 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Management in Architectuur en Stedenbouw”?
Het boekjaar van Management in Architectuur en Stedenbouw” eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0821578815
Europese Commissie0821578815
Notarissen (Fednot)