Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0820.639.497
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-11-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kosterstraat 55, 1831 Machelen (Brab.)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 50.006
▲ 36,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 250.833
▼ 6,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
74,3 %
▼ 18,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 83.040 | ▲ 16,7 % | € 71.137 | € 59.098 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 67.510 | ▲ 19,6 % | € 56.423 | € 44.423 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 50.006 | ▲ 36,9 % | € 36.537 | € 29.851 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 250.833 | ▼ 6,7 % | € 268.900 | € 232.363 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 86.803 | ▲ 342,3 % | € 19.624 | € 17.665 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 337.636 | ▲ 17,0 % | € 288.524 | € 250.027 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 74,3 % | ▼ 18,9 ptn | 93,2 % | 92,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kosterstraat 55, 1831 Machelen (Brab.)
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
Het ondernemingsnummer van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN is 0820.639.497. Het btw-nummer is BE 0820.639.497.
Wanneer werd TANDARTS ELS VAN DEN STEEN opgericht?
TANDARTS ELS VAN DEN STEEN werd opgericht op 18 november 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
De maatschappelijke zetel van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN is Kosterstraat 55, 1831 Machelen (Brab.).
Wat doet TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
De hoofdactiviteit van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TANDARTS ELS VAN DEN STEEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
TANDARTS ELS VAN DEN STEEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 83.040 in 2025. De winst van het boekjaar was € 50.006.
Is TANDARTS ELS VAN DEN STEEN bereikbaar via Peppol?
Ja. TANDARTS ELS VAN DEN STEEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0820639497 en 9925:BE0820639497 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 250.833, een solvabiliteit van 74,3 % en een winst van € 50.006. De winst steeg met 36,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TANDARTS ELS VAN DEN STEEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TANDARTS ELS VAN DEN STEEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TANDARTS ELS VAN DEN STEEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN?
Het boekjaar van TANDARTS ELS VAN DEN STEEN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0820639497
Europese Commissie0820639497
Notarissen (Fednot)