Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0820.126.189
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-10-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gravin de Merodestraat 126, 2260 Westerlo
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 292.011
▲ 26,7 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 1.651.560
▲ 11,3 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
90,1 %
▲ 0,4 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 445.539 | ▲ 23,5 % | € 360.868 | € 327.554 | € 408.372 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 431.837 | ▲ 24,2 % | € 347.749 | € 324.215 | € 406.923 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 292.011 | ▲ 26,7 % | € 230.498 | € 215.120 | € 291.027 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.651.560 | ▲ 11,3 % | € 1.483.864 | € 1.373.671 | € 1.237.269 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 182.284 | ▲ 6,6 % | € 170.935 | € 107.419 | € 118.954 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.833.844 | ▲ 10,8 % | € 1.654.799 | € 1.481.090 | € 1.356.223 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 90,1 % | ▲ 0,4 ptn | 89,7 % | 92,7 % | 91,2 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2026
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Imeldalaan 9, 2820 Bonheiden
Vestiging
Gevaertlaan 180, 2260 Westerlo
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-07-01 → 2026-06-30neergelegd 2026-09-07
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-23
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-20
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
Het ondernemingsnummer van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS is 0820.126.189. Het btw-nummer is BE 0820.126.189.
Wanneer werd DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS opgericht?
DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS werd opgericht op 20 oktober 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
De maatschappelijke zetel van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS is Gravin de Merodestraat 126, 2260 Westerlo.
Wat doet DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
De hoofdactiviteit van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
Volgens de jaarrekening over 2026 had DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 445.539 in 2026. De winst van het boekjaar was € 292.011.
Is DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS bereikbaar via Peppol?
Ja. DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0820126189 en 9925:BE0820126189 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 1.651.560, een solvabiliteit van 90,1 % en een winst van € 292.011. De winst steeg met 26,7 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS, over het boekjaar tot 30 juni 2026, werd op 7 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS?
Het boekjaar van DOKTERS LAURA LIPSCHÜTZ EN WERNER MUYSOMS eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2025 tot 30 juni 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0820126189
Europese Commissie0820126189
Notarissen (Fednot)