Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0819.376.717
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-10-07
- Personeel
- 19,2 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zuidleiestraat 40, 9880 Aalter
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.910Metselwerk
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
6 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 446.499
▲ 306,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.358.836
▲ 48,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
48,8 %
▲ 2,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.660.559 | ▲ 7,5 % | € 1.544.429 | € 1.444.120 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 607.219 | ▲ 224,3 % | € 187.212 | € 168.153 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 446.499 | ▲ 306,9 % | € 109.738 | € 107.449 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.358.836 | ▲ 48,9 % | € 912.337 | € 802.599 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.428.173 | ▲ 33,4 % | € 1.070.693 | € 1.503.810 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.787.009 | ▲ 40,5 % | € 1.983.030 | € 2.306.408 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 48,8 % | ▲ 2,7 ptn | 46,0 % | 34,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 19,2 | ▲ 2,1 | 17,1 | 17,5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Zuidleiestraat 40, 9880 Aalter
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-13
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BATSLEER GEVELRENOVATIE?
Het ondernemingsnummer van BATSLEER GEVELRENOVATIE is 0819.376.717. Het btw-nummer is BE 0819.376.717.
Wanneer werd BATSLEER GEVELRENOVATIE opgericht?
BATSLEER GEVELRENOVATIE werd opgericht op 7 oktober 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BATSLEER GEVELRENOVATIE?
De maatschappelijke zetel van BATSLEER GEVELRENOVATIE is Zuidleiestraat 40, 9880 Aalter.
Wat doet BATSLEER GEVELRENOVATIE?
De hoofdactiviteit van BATSLEER GEVELRENOVATIE is: Metselwerk (NACE 43.910); Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft BATSLEER GEVELRENOVATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BATSLEER GEVELRENOVATIE gemiddeld 19,2 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van BATSLEER GEVELRENOVATIE?
BATSLEER GEVELRENOVATIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.660.559 in 2025. De winst van het boekjaar was € 446.499.
Is BATSLEER GEVELRENOVATIE bereikbaar via Peppol?
Ja. BATSLEER GEVELRENOVATIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0819376717 en 9925:BE0819376717 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is BATSLEER GEVELRENOVATIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.358.836, een solvabiliteit van 48,8 % en een winst van € 446.499. De winst steeg met 306,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BATSLEER GEVELRENOVATIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BATSLEER GEVELRENOVATIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BATSLEER GEVELRENOVATIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BATSLEER GEVELRENOVATIE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BATSLEER GEVELRENOVATIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BATSLEER GEVELRENOVATIE 6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BATSLEER GEVELRENOVATIE?
Het boekjaar van BATSLEER GEVELRENOVATIE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0819376717
Europese Commissie0819376717
Notarissen (Fednot)