Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0819.266.750
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-10-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ambachtenlaan 8, 9990 Maldegem
- Andere namen
- BRL · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.003Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
- 43.110Slopen
- 43.320Schrijnwerk
- 43.910Metselwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 153.711
▲ 3,0 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 429.887
▲ 55,7 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
43,7 %
▼ 2,5 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 275.418 | ▲ 14,1 % | € 241.451 | € 67.008 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 219.685 | ▲ 14,7 % | € 191.611 | € 29.405 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 153.711 | ▲ 3,0 % | € 149.190 | € 21.196 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 429.887 | ▲ 55,7 % | € 276.176 | € 176.986 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 552.931 | ▲ 72,4 % | € 320.745 | € 177.492 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 982.818 | ▲ 64,6 % | € 596.921 | € 354.478 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 43,7 % | ▼ 2,5 ptn | 46,3 % | 49,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ambachtenlaan 8, 9990 Maldegem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-09-23
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-10-30
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Het ondernemingsnummer van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is 0819.266.750. Het btw-nummer is BE 0819.266.750.
Wanneer werd BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN opgericht?
BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN werd opgericht op 5 oktober 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
De maatschappelijke zetel van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is Ambachtenlaan 8, 9990 Maldegem.
Wat doet BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
De hoofdactiviteit van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN is: Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen (NACE 41.003).
Hoeveel werknemers heeft BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Volgens de jaarrekening over 2026 had BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 275.418 in 2026. De winst van het boekjaar was € 153.711.
Is BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN bereikbaar via Peppol?
Ja. BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0819266750 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 429.887, een solvabiliteit van 43,7 % en een winst van € 153.711. De winst steeg met 3,0 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN?
Het boekjaar van BOUW EN RENOVATIE & TECHNIEKEN eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0819266750
Europese Commissie0819266750
Notarissen (Fednot)