Belgische ondernemingen

Onderneming 0819.028.309

UPSYS BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap La Bruyère · sinds 2009

Besloten Vennootschap in La Bruyère, sinds 2009. Uitgeven van overige software. Brutomarge € 43k, winst € 13k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0819.028.309.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.157

▼ 9,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 85.103

▲ 18,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0819.028.309
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2009-09-29
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue du Chainia, Meux 15 bus A, 5081 La Bruyère

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 58.290Uitgeven van overige softwareHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.400Detailhandel in ICT-apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.100Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 13.157

▼ 9,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 85.103

▲ 18,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

70,0 %

▲ 12,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 43.365▼ 2,9 %€ 44.672€ 35.116
Bedrijfswinst (-verlies)€ 21.250▼ 12,4 %€ 24.246€ 18.224
Winst (verlies) van het boekjaar€ 13.157▼ 9,5 %€ 14.545€ 9.227
Balans
Eigen vermogen€ 85.103▲ 18,3 %€ 71.946€ 57.401
Schulden€ 36.495▼ 30,0 %€ 52.104€ 64.692
Balanstotaal€ 121.598▼ 2,0 %€ 124.050€ 122.093
Solvabiliteit berekend70,0 %▲ 12,0 ptn58,0 %47,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue du Château Le Docte 9 bus C3D, 5030 Gembloux

2.181.446.163 · sinds 2009-09-29

46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur; 47.400 Detailhandel in ICT-apparatuur; 58.290 Uitgeven van overige software; 61.200 Wederverkoop van telecommunicatie en bemiddelingsactiviteiten in verband met telecommunicatie; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van UPSYS?

Het ondernemingsnummer van UPSYS is 0819.028.309. Het btw-nummer is BE 0819.028.309.

Wanneer werd UPSYS opgericht?

UPSYS werd opgericht op 29 september 2009, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van UPSYS?

De maatschappelijke zetel van UPSYS is Rue du Chainia, Meux 15 bus A, 5081 La Bruyère.

Wat doet UPSYS?

De hoofdactiviteit van UPSYS is: Uitgeven van overige software (NACE 58.290).

Hoeveel werknemers heeft UPSYS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had UPSYS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van UPSYS?

UPSYS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 43.365 in 2025. De winst van het boekjaar was € 13.157.

Is UPSYS bereikbaar via Peppol?

Ja. UPSYS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0819028309 en 9925:BE0819028309 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is UPSYS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 85.103, een solvabiliteit van 70,0 % en een winst van € 13.157. De winst daalde met 9,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is UPSYS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van UPSYS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft UPSYS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van UPSYS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt UPSYS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft UPSYS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van UPSYS?

Het boekjaar van UPSYS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid