Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0812.102.014
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2009-06-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Heikant 66, 9240 Zele
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 111.980
▲ 11,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 572.519
▲ 24,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
98,7 %
▲ 1,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 158.850 | ▲ 5,2 % | € 150.985 | € 128.190 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 152.464 | ▲ 5,9 % | € 143.930 | € 124.171 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 111.980 | ▲ 11,1 % | € 100.835 | € 86.686 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 572.519 | ▲ 24,3 % | € 460.539 | € 429.526 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.797 | ▼ 36,5 % | € 12.279 | € 7.240 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 580.316 | ▲ 22,7 % | € 472.818 | € 436.766 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 98,7 % | ▲ 1,3 ptn | 97,4 % | 98,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Heikant 66, 9240 Zele
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-28
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-31
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-03
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Het ondernemingsnummer van Dr. De Vreese Paul, huisarts is 0812.102.014. Het btw-nummer is BE 0812.102.014.
Wanneer werd Dr. De Vreese Paul, huisarts opgericht?
Dr. De Vreese Paul, huisarts werd opgericht op 5 juni 2009, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. De Vreese Paul, huisarts?
De maatschappelijke zetel van Dr. De Vreese Paul, huisarts is Heikant 66, 9240 Zele.
Wat doet Dr. De Vreese Paul, huisarts?
De hoofdactiviteit van Dr. De Vreese Paul, huisarts is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. De Vreese Paul, huisarts geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Dr. De Vreese Paul, huisarts vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 158.850 in 2025. De winst van het boekjaar was € 111.980.
Is Dr. De Vreese Paul, huisarts bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. De Vreese Paul, huisarts staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0812102014 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 572.519, een solvabiliteit van 98,7 % en een winst van € 111.980. De winst steeg met 11,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. De Vreese Paul, huisarts failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. De Vreese Paul, huisarts ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. De Vreese Paul, huisarts de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dr. De Vreese Paul, huisarts, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. De Vreese Paul, huisarts 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. De Vreese Paul, huisarts?
Het boekjaar van Dr. De Vreese Paul, huisarts eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0812102014
Europese Commissie0812102014
Notarissen (Fednot)