Belgische ondernemingen

Onderneming 0810.290.587

VKtronics BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Schoten · sinds 2009

Besloten Vennootschap in Schoten, sinds 2009. Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen. Omzet € 239k, verlies € 7k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0810.290.587.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -7.054

▼ 447,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -28.845

▼ 32,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0810.290.587
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2009-03-09
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Brechtsebaan 40 unit 62, 2900 Schoten

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 33.120Reparatie en onderhoud van machinesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.140Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -7.054

▼ 447,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -28.845

▼ 32,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-29,5 %

▼ 11,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 238.966▲ 1,7 %€ 235.016€ 232.417
Brutomarge€ 33.116▼ 29,8 %€ 47.190€ 44.797
Bedrijfswinst (-verlies)€ -5.664▼ 257,9 %€ 3.586€ 498
Winst (verlies) van het boekjaar€ -7.054▼ 447,0 %€ 2.033€ -1.462
Balans
Eigen vermogen€ -28.845▼ 32,4 %€ -21.791€ -23.824
Schulden€ 126.589▼ 10,5 %€ 141.481€ 169.778
Balanstotaal€ 97.744▼ 18,3 %€ 119.690€ 145.954
Solvabiliteit berekend-29,5 %▼ 11,3 ptn-18,2 %-16,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Brechtsebaan 459, 2900 Schoten

2.177.696.817 · sinds 2009-02-25

43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 33.120.03 Onderhouds- en herstellingswerken van mechanische aard voor rekening van derden; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen; 33.200.01 Installatie van hulpvoedingssystemen (generatoraggregaten); 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie; 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie; 42.220.02 Aanleg van telecommunicatielijnen en -netten; 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren; 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen; 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.240.05 Installatie van liften en roltrappen; 46.431 Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuur; 46.499 Groothandel in andere consumentenartikelen, neg; 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen; 46.720.01 Groothandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de groothandel in tweedehands onderdelen; 47.540 Detailhandel in elektrische huishoudapparaten; 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen; 47.820.01 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen; 71.121.01 Uitwerking en realisatie van projecten op het gebied van de elektriciteit en elektronica, mijnbouw, chemie, machine- en werktuigbouw, industriële systeemontwikkeling, veiligheid, enz; 77.110.01 Verhuur op korte termijn van personenauto's zonder chauffeur; 80.010.01 Houden van toezicht, bewaking en andere activiteiten ter bescherming van personen of eigendommen : lijfwachten, straatpatrouilles, bewaking van woningen, kantoren, fabrieken, bouwterreinen, enz; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 95.210 Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica; 95.220 Reparatie en onderhoud van huishoudapparaten en van werktuigen voor gebruik in huis en tuin; 95.220.01 Reparatie van elektrische huishoudapparaten

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VKtronics?

Het ondernemingsnummer van VKtronics is 0810.290.587. Het btw-nummer is BE 0810.290.587.

Wanneer werd VKtronics opgericht?

VKtronics werd opgericht op 9 maart 2009, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VKtronics?

De maatschappelijke zetel van VKtronics is Brechtsebaan 40 unit 62, 2900 Schoten.

Wat doet VKtronics?

De hoofdactiviteit van VKtronics is: Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen (NACE 95.313); Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft VKtronics?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VKtronics geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van VKtronics?

In 2025 had VKtronics een omzet van € 238.966. Het boekjaar sloot met een verlies van € 7.054.

Is VKtronics bereikbaar via Peppol?

Ja. VKtronics staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0810290587 en 9925:BE0810290587 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is VKtronics?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -28.845, een solvabiliteit van -29,5 % en een verlies van € 7.054. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 447,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VKtronics failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VKtronics ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VKtronics de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van VKtronics, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt VKtronics?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VKtronics 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VKtronics?

Het boekjaar van VKtronics eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid