Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0808.594.770
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-12-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kasteelstraat 26-28 bus A31, 8920 Langemark-Poelkapelle
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 73.507
▲ 61,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 324.713
▲ 29,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
88,6 %
▲ 9,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 131.778 | ▲ 36,4 % | € 96.578 | € 124.976 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 102.605 | ▲ 59,9 % | € 64.159 | € 91.600 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 73.507 | ▲ 61,8 % | € 45.431 | € 65.789 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 324.713 | ▲ 29,3 % | € 251.206 | € 232.775 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 41.588 | ▼ 35,8 % | € 64.748 | € 63.894 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 366.301 | ▲ 15,9 % | € 315.954 | € 296.669 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 88,6 % | ▲ 9,1 ptn | 79,5 % | 78,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Neerstraat(App) 94, 9400 Ninove
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-28
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-18
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Het ondernemingsnummer van Dr. De Clerck Matti, Neurologie is 0808.594.770. Het btw-nummer is BE 0808.594.770.
Wanneer werd Dr. De Clerck Matti, Neurologie opgericht?
Dr. De Clerck Matti, Neurologie werd opgericht op 22 december 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
De maatschappelijke zetel van Dr. De Clerck Matti, Neurologie is Kasteelstraat 26-28 bus A31, 8920 Langemark-Poelkapelle.
Wat doet Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
De hoofdactiviteit van Dr. De Clerck Matti, Neurologie is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. De Clerck Matti, Neurologie geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Dr. De Clerck Matti, Neurologie vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 131.778 in 2025. De winst van het boekjaar was € 73.507.
Is Dr. De Clerck Matti, Neurologie bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. De Clerck Matti, Neurologie staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0808594770 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 324.713, een solvabiliteit van 88,6 % en een winst van € 73.507. De winst steeg met 61,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. De Clerck Matti, Neurologie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. De Clerck Matti, Neurologie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. De Clerck Matti, Neurologie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dr. De Clerck Matti, Neurologie, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. De Clerck Matti, Neurologie 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. De Clerck Matti, Neurologie?
Het boekjaar van Dr. De Clerck Matti, Neurologie eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0808594770
Europese Commissie0808594770
Notarissen (Fednot)