Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0808.562.504
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-12-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Piconnette(W) 6, 4219 Wasseiges
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 01.500Gemengd landbouwbedrijf
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -13.325
▼ 500,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 70.595
▼ 15,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
32,2 %
▼ 6,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 15.917 | ▼ 44,4 % | € 28.615 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -12.335 | ▼ 1432,4 % | € -805 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -13.325 | ▼ 500,3 % | € -2.220 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 70.595 | ▼ 15,9 % | € 83.920 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.850 | ▲ 11,3 % | € 133.691 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 219.444 | ▲ 0,8 % | € 217.610 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 32,2 % | ▼ 6,4 ptn | 38,6 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Piconnette(W) 6, 4219 Wasseiges
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-04
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DELGEYE Claude Société Agricole?
Het ondernemingsnummer van DELGEYE Claude Société Agricole is 0808.562.504. Het btw-nummer is BE 0808.562.504.
Wanneer werd DELGEYE Claude Société Agricole opgericht?
DELGEYE Claude Société Agricole werd opgericht op 19 december 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DELGEYE Claude Société Agricole?
De maatschappelijke zetel van DELGEYE Claude Société Agricole is Rue Piconnette(W) 6, 4219 Wasseiges.
Wat doet DELGEYE Claude Société Agricole?
De hoofdactiviteit van DELGEYE Claude Société Agricole is: Gemengd landbouwbedrijf (NACE 01.500).
Hoeveel werknemers heeft DELGEYE Claude Société Agricole?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DELGEYE Claude Société Agricole geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DELGEYE Claude Société Agricole?
DELGEYE Claude Société Agricole vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 15.917 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 13.325.
Is DELGEYE Claude Société Agricole bereikbaar via Peppol?
Ja. DELGEYE Claude Société Agricole staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0808562504 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is DELGEYE Claude Société Agricole?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 70.595, een solvabiliteit van 32,2 % en een verlies van € 13.325. De winst daalde met 500,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DELGEYE Claude Société Agricole failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DELGEYE Claude Société Agricole ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DELGEYE Claude Société Agricole de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DELGEYE Claude Société Agricole, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt DELGEYE Claude Société Agricole?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DELGEYE Claude Société Agricole 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DELGEYE Claude Société Agricole?
Het boekjaar van DELGEYE Claude Société Agricole eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0808562504
Europese Commissie0808562504
Notarissen (Fednot)