Belgische ondernemingen

Onderneming 0807.682.970

Bouwwerken Stijn Vandenameele BV

Actief sinds 2008 Normale toestand Besloten Vennootschap Houthulst

Besloten Vennootschap in Houthulst, sinds 2008. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Brutomarge € 83k, winst € 42k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0807.682.970.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 42.452

▲ 12,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 269.336

▲ 6,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0807.682.970
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2008-11-10
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Steenstraat 2, 8650 Houthulst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 42.452

▲ 12,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 269.336

▲ 6,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

73,6 %

▼ 8,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 83.194▲ 20,2 %€ 69.239€ 31.366
Bedrijfswinst (-verlies)€ 52.318▲ 1,9 %€ 51.321€ 25.085
Winst (verlies) van het boekjaar€ 42.452▲ 12,8 %€ 37.651€ 23.083
Balans
Eigen vermogen€ 269.336▲ 6,2 %€ 253.622€ 235.207
Schulden€ 96.610▲ 77,3 %€ 54.485€ 55.219
Balanstotaal€ 365.946▲ 18,8 %€ 308.107€ 290.426
Solvabiliteit berekend73,6 %▼ 8,7 ptn82,3 %81,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Steenstraat 4, 8650 Houthulst

2.174.757.717 · sinds 2008-11-05

  • 16.230 Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
  • 16.281 Vervaardiging van andere artikelen van hout
  • 25.120.01 Vervaardiging van metaalschrijnwerk : deuren, vensters en kozijnen, luiken, verplaatsbare wanden, hekken, garagepoorten, enz
  • 41.001.01 Optrekken van de ruwbouw van individuele huizen
  • 41.001.03 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz)
  • 41.003 Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
  • 41.003.01 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen voor industrieel of commercieel gebruik, van stel- en stapelplaatsen, scholen ziekenhuizen, van gebouwen voor de beoefening van erediensten, cultuur, enz
  • 41.003.02 Montage van hangars, loodsen, schuren, silo's enz voor landbouwdoeleinden
  • 42.110.01 Bouw van autowegen, straten en andere wegen en paden voor voertuigen en voetgangers (inclusief het plaatsen van vangrails)
  • 42.220.01 Aanleg van leidingen voor het vervoer en distributie van elektrische energie
  • 42.990 Bouw van andere civieltechnische werken, neg
  • 43.120.01 Grondverzet : graven, ophogen, egaliseren en nivelleren van bouwterreinen, graven van sleuven en geulen, verwijderen van rotsen, grondverzet met behulp van explosieven
  • 43.221 Sanitaire werkzaamheden
  • 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.310 Stukadoorswerk
  • 43.310.01 Aanbrengen van pleister- en stukadoorswerk (inclusief het aanbrengen van een hechtgrond) aan de binnen- of buitenzijde van gebouwen en andere bouwwerken
  • 43.320 Schrijnwerk
  • 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz
  • 43.331 Plaatsen van vloer- en wandtegels
  • 43.410.02 Plaatsen van dakbedekking van ongeacht welk materiaal
  • 43.410.03 Plaatsen van dakgoten en regenafvoerbuizen
  • 43.410.11 Waterdicht maken van daken en dakterrassen
  • 43.429.03 Monteren van niet-zelfvervaardigde metalen constructiewerken
  • 43.910.02 Uitvoeren van voegwerken
  • 43.990.02 Uitvoeren van hijs- en hefwerkzaamheden voor rekening van derden
  • 43.990.03 Optrekken en afbreken van steigers en werkplatforms
  • 46.130 Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.110.01 Handel in eigen onroerend goed : flatgebouwen en woningen niet voor bewoning bestemde gebouwen, grond
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
  • 81.300.02 Aanleggen en onderhouden van tuinen, parken en het groene gedeelte van sportvelden
  • 41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Het ondernemingsnummer van Bouwwerken Stijn Vandenameele is 0807.682.970. Het btw-nummer is BE 0807.682.970.

Wanneer werd Bouwwerken Stijn Vandenameele opgericht?

Bouwwerken Stijn Vandenameele werd opgericht op 10 november 2008, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Bouwwerken Stijn Vandenameele?

De maatschappelijke zetel van Bouwwerken Stijn Vandenameele is Steenstraat 2, 8650 Houthulst.

Wat doet Bouwwerken Stijn Vandenameele?

De hoofdactiviteit van Bouwwerken Stijn Vandenameele is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).

Hoeveel werknemers heeft Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Bouwwerken Stijn Vandenameele geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Bouwwerken Stijn Vandenameele vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 83.194 in 2025. De winst van het boekjaar was € 42.452.

Is Bouwwerken Stijn Vandenameele bereikbaar via Peppol?

Ja. Bouwwerken Stijn Vandenameele staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0807682970 en 9925:BE0807682970 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 269.336, een solvabiliteit van 73,6 % en een winst van € 42.452. De winst steeg met 12,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Bouwwerken Stijn Vandenameele failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Bouwwerken Stijn Vandenameele ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Bouwwerken Stijn Vandenameele de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Bouwwerken Stijn Vandenameele, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Bouwwerken Stijn Vandenameele 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Bouwwerken Stijn Vandenameele?

Het boekjaar van Bouwwerken Stijn Vandenameele eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid