Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0806.846.691
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2008-10-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Grand-Route,Rosières 92, 6640 Vaux-sur-Sûre
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -10.826
▼ 158,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 217.882
▼ 15,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
73,2 %
▼ 9,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 124.191 | ▼ 17,0 % | € 149.716 | € 149.093 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 90.227 | ▼ 30,6 % | € 129.951 | € 133.917 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -10.826 | ▼ 158,6 % | € 18.468 | € 96.680 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 217.882 | ▼ 15,1 % | € 256.708 | € 252.239 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 79.935 | ▲ 44,2 % | € 55.434 | € 85.079 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 297.817 | ▼ 4,6 % | € 312.142 | € 337.319 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 73,2 % | ▼ 9,1 ptn | 82,2 % | 74,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-10
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
Het ondernemingsnummer van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE is 0806.846.691. Het btw-nummer is BE 0806.846.691.
Wanneer werd SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE opgericht?
SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE werd opgericht op 3 oktober 2008, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
De maatschappelijke zetel van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE is Grand-Route,Rosières 92, 6640 Vaux-sur-Sûre.
Hoeveel werknemers heeft SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 124.191 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 10.826.
Is SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE bereikbaar via Peppol?
SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0806846691; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 217.882, een solvabiliteit van 73,2 % en een verlies van € 10.826. De winst daalde met 158,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE?
Het boekjaar van SOCIETE MEDICALE TOWE MURIELLE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0806846691
Europese Commissie0806846691
Notarissen (Fednot)