Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0805.071.294
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-08-24
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zutendaalweg 58, 3740 Bilzen-Hoeselt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.422Chapewerken
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.170
▼ 54,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 30.301
▲ 36,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
86,1 %
▲ 18,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 19.421 | ▼ 46,9 % | € 36.553 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.483 | ▼ 54,0 % | € 22.773 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.170 | ▼ 54,9 % | € 18.131 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 30.301 | ▲ 36,9 % | € 22.131 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 4.897 | ▼ 52,7 % | € 10.353 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 35.198 | ▲ 8,4 % | € 32.484 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 86,1 % | ▲ 18,0 ptn | 68,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Zutendaalweg 58, 3740 Bilzen-Hoeselt
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-14
- 2023-07-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ORUC BETON VLOEREN?
Het ondernemingsnummer van ORUC BETON VLOEREN is 0805.071.294. Het btw-nummer is BE 0805.071.294.
Wanneer werd ORUC BETON VLOEREN opgericht?
ORUC BETON VLOEREN werd opgericht op 24 augustus 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ORUC BETON VLOEREN?
De maatschappelijke zetel van ORUC BETON VLOEREN is Zutendaalweg 58, 3740 Bilzen-Hoeselt.
Wat doet ORUC BETON VLOEREN?
De hoofdactiviteit van ORUC BETON VLOEREN is: Chapewerken (NACE 43.422).
Hoeveel werknemers heeft ORUC BETON VLOEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ORUC BETON VLOEREN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ORUC BETON VLOEREN?
ORUC BETON VLOEREN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 19.421 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.170.
Is ORUC BETON VLOEREN bereikbaar via Peppol?
Ja. ORUC BETON VLOEREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0805071294 en 9925:BE0805071294 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is ORUC BETON VLOEREN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 30.301, een solvabiliteit van 86,1 % en een winst van € 8.170. De winst daalde met 54,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ORUC BETON VLOEREN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ORUC BETON VLOEREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ORUC BETON VLOEREN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ORUC BETON VLOEREN, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 14 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt ORUC BETON VLOEREN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ORUC BETON VLOEREN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ORUC BETON VLOEREN?
Het boekjaar van ORUC BETON VLOEREN eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0805071294
Europese Commissie0805071294
Notarissen (Fednot)