Belgische ondernemingen

Onderneming 0803.839.988

AGRI-BOUCHER CommV

Actief sinds 2023 Normale toestand Commanditaire vennootschap Jemeppe-sur-Sambre

Commanditaire vennootschap in Jemeppe-sur-Sambre, sinds 2023. Overige zakelijke dienstverlening, neg. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0803.839.988.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0803.839.988
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-07-11
Maatschappelijke zetel
Rue du Trou,Balâtre 47 A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.610Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.620Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteeltNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.630Behandeling van gewassen na de oogst en van zaden voor vermeerderingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.221Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelteNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue du Trou,Balâtre 47 A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre

2.347.897.569 · sinds 2023-07-11

  • 01.610 Ondersteunende activiteiten in verband met de teelt van gewassen
  • 01.620 Ondersteunende activiteiten in verband met de veeteelt
  • 01.630 Behandeling van gewassen na de oogst en van zaden voor vermeerdering
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AGRI-BOUCHER?

Het ondernemingsnummer van AGRI-BOUCHER is 0803.839.988. Het btw-nummer is BE 0803.839.988.

Wanneer werd AGRI-BOUCHER opgericht?

AGRI-BOUCHER werd opgericht op 11 juli 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AGRI-BOUCHER?

De maatschappelijke zetel van AGRI-BOUCHER is Rue du Trou,Balâtre 47 A, 5190 Jemeppe-sur-Sambre.

Wat doet AGRI-BOUCHER?

De hoofdactiviteit van AGRI-BOUCHER is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).

Is AGRI-BOUCHER bereikbaar via Peppol?

Ja. AGRI-BOUCHER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0803839988 (stand van 27 oktober 2026).

Is AGRI-BOUCHER failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AGRI-BOUCHER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt AGRI-BOUCHER?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AGRI-BOUCHER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van AGRI-BOUCHER in het Staatsblad?

De laatste publicatie van AGRI-BOUCHER in het Belgisch Staatsblad dateert van 13 juli 2023: rubrique constitution (nouvelle personne morale, ouverture succursale, etc...).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid