Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0803.277.388
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-06-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Juifs(ON) 13, 7387 Honnelles
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 118.014
▲ 159,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 72.014
▲ 1700,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
45,1 %
▲ 38,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 156.047 | ▲ 149,6 % | € 62.520 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 154.159 | ▲ 162,4 % | € 58.759 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 118.014 | ▲ 159,0 % | € 45.571 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 72.014 | ▲ 1700,3 % | € 4.000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 87.711 | ▲ 60,3 % | € 54.718 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 159.724 | ▲ 172,0 % | € 58.718 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 45,1 % | ▲ 38,3 ptn | 6,8 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Juifs(ON) 13, 7387 Honnelles
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-14
- 2023-06-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
Het ondernemingsnummer van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE is 0803.277.388. Het btw-nummer is BE 0803.277.388.
Wanneer werd DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE opgericht?
DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE werd opgericht op 28 juni 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
De maatschappelijke zetel van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE is Rue des Juifs(ON) 13, 7387 Honnelles.
Hoeveel werknemers heeft DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 156.047 in 2025. De winst van het boekjaar was € 118.014.
Is DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE bereikbaar via Peppol?
DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE staat niet in de Peppol Directory (stand van 5 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0803277388; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 72.014, een solvabiliteit van 45,1 % en een winst van € 118.014. De winst steeg met 159,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 14 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE?
Het boekjaar van DE COOMAN MANON GYNECOLOGIE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0803277388
Europese Commissie0803277388
Notarissen (Fednot)