Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0803.032.613
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-06-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaumontelstraat 20, 1030 Schaarbeek
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 90.111Literaire creatie
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 25.398
▲ 1,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 82.571
▲ 44,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
81,8 %
▲ 15,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 34.243 | ▲ 3,9 % | € 32.967 | € 38.056 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 32.535 | ▲ 1,9 % | € 31.926 | € 36.777 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 25.398 | ▲ 1,4 % | € 25.041 | € 29.133 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 82.571 | ▲ 44,4 % | € 57.174 | € 32.133 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 18.405 | ▼ 36,5 % | € 28.997 | € 14.061 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 100.976 | ▲ 17,2 % | € 86.171 | € 46.194 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 81,8 % | ▲ 15,4 ptn | 66,3 % | 69,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaumontelstraat 20, 1030 Schaarbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-30
- 2023-06-22 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FOVEA PRODUCTIONS?
Het ondernemingsnummer van FOVEA PRODUCTIONS is 0803.032.613. Het btw-nummer is BE 0803.032.613.
Wanneer werd FOVEA PRODUCTIONS opgericht?
FOVEA PRODUCTIONS werd opgericht op 22 juni 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FOVEA PRODUCTIONS?
De maatschappelijke zetel van FOVEA PRODUCTIONS is Chaumontelstraat 20, 1030 Schaarbeek.
Wat doet FOVEA PRODUCTIONS?
De hoofdactiviteit van FOVEA PRODUCTIONS is: Literaire creatie (NACE 90.111).
Hoeveel werknemers heeft FOVEA PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FOVEA PRODUCTIONS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FOVEA PRODUCTIONS?
FOVEA PRODUCTIONS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 34.243 in 2025. De winst van het boekjaar was € 25.398.
Is FOVEA PRODUCTIONS bereikbaar via Peppol?
Ja. FOVEA PRODUCTIONS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0803032613 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is FOVEA PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 82.571, een solvabiliteit van 81,8 % en een winst van € 25.398. De winst steeg met 1,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FOVEA PRODUCTIONS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FOVEA PRODUCTIONS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FOVEA PRODUCTIONS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FOVEA PRODUCTIONS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt FOVEA PRODUCTIONS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FOVEA PRODUCTIONS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FOVEA PRODUCTIONS?
Het boekjaar van FOVEA PRODUCTIONS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0803032613
Europese Commissie0803032613
Notarissen (Fednot)