Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0802.939.967
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-06-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Genêts 10, 1435 Mont-Saint-Guibert
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 103.094
▲ 32,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 209.493
▲ 96,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
97,9 %
▲ 6,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 137.545 | ▲ 29,6 % | € 106.147 | € 31.569 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 134.612 | ▲ 30,5 % | € 103.168 | € 31.110 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 103.094 | ▲ 32,9 % | € 77.544 | € 23.855 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 209.493 | ▲ 96,9 % | € 106.399 | € 28.855 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 4.432 | ▼ 54,3 % | € 9.692 | € 9.669 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 213.925 | ▲ 84,3 % | € 116.091 | € 38.525 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 97,9 % | ▲ 6,3 ptn | 91,7 % | 74,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue des Genêts 10, 1435 Mont-Saint-Guibert
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-19
- 2023-06-20 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Cabinet médical Pongoli?
Het ondernemingsnummer van Cabinet médical Pongoli is 0802.939.967. Het btw-nummer is BE 0802.939.967.
Wanneer werd Cabinet médical Pongoli opgericht?
Cabinet médical Pongoli werd opgericht op 20 juni 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Cabinet médical Pongoli?
De maatschappelijke zetel van Cabinet médical Pongoli is Avenue des Genêts 10, 1435 Mont-Saint-Guibert.
Wat doet Cabinet médical Pongoli?
De hoofdactiviteit van Cabinet médical Pongoli is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Cabinet médical Pongoli?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Cabinet médical Pongoli geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Cabinet médical Pongoli?
Cabinet médical Pongoli vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 137.545 in 2025. De winst van het boekjaar was € 103.094.
Is Cabinet médical Pongoli bereikbaar via Peppol?
Ja. Cabinet médical Pongoli staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0802939967 en 9925:BE0802939967 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is Cabinet médical Pongoli?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 209.493, een solvabiliteit van 97,9 % en een winst van € 103.094. De winst steeg met 32,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Cabinet médical Pongoli failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Cabinet médical Pongoli ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Cabinet médical Pongoli de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Cabinet médical Pongoli, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Cabinet médical Pongoli?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Cabinet médical Pongoli 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Cabinet médical Pongoli?
Het boekjaar van Cabinet médical Pongoli eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0802939967
Europese Commissie0802939967
Notarissen (Fednot)